Bliźniaki z surogatu są równie przystojni jak ich tata : Dziedzic Ricky’ego Martina zdobywają serca fanów

Posty Ricky’ego Martina na Instagramie z jego surogatkami-bliźniakami wywołały podziw fanów, którzy porównują ich do ich ikonicznego ojca. Te spojrzenia na rozwijające się osobowości bliźniaków Martina wzbudzają radość wśród jego oddanej publiczności.

Poza sławą muzyczną, Ricky Martin jest globalnym ikoną, która opowiada się za sprawami dzieci poprzez Fundację Ricky’ego Martina. W 2008 roku z radością przyjął ojcostwo przez surogację, robiąc przerwę w karierze muzycznej, aby być w pełni obecnym dla swoich bliźniaków, Valentino i Matteo. Płynnie przechodząc od międzynarodowej sławy do rodzicielstwa, życie Martina odzwierciedla głęboką miłość do jego dzieci.

Pomimo wyzwań, przyjął różne role rodzicielskie, odrzucając normę zatrudniania niani. W 2017 roku Martin powiększył swoją rodzinę poprzez małżeństwo z artystą Jwanem Yosefem, witając na świecie córkę Lucię (2018) i syna Renna (2019). Separacja pary w lipcu 2023 roku podkreśliła zaangażowanie w utrzymanie zdrowej dynamiki rodzinnej.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ricky Martin (@ricky_martin)

15-letnie bliźniaki Martina, Valentino i Matteo, wykazują odmienne osobowości. Naturalnie pełnią role opiekunów, oferując szczere krytyki swojego sławnego taty. Niespodzianki na scenie i posty na Instagramie uchwyciły ich wizualne przemiany, oznaczając symboliczne momenty i świętując ich indywidualność.

Like this post? Please share to your friends: