Gwiazda ożywiła farmę swoich dziadków i uprawia warzywa oraz hoduje krowy: Jennifer Garner pokazała swój ogród niczym raj

Jennifer Garner, pasjonatka zdrowego i zrównoważonego stylu życia, przekształciła farmę swojej rodziny w raj dla ekologicznych produktów. Farma, położona w Locust Grove, Oklahoma, jest w rodzinie Garner od lat 30., kiedy to jej dziadkowie zakupili 20-akrową działkę podczas Wielkiego Kryzysu za zaledwie 700 dolarów.

Historia farmy rozpoczyna się od dziadków Garner, Harveya Newtona i Violet Margaret Sayre English, którzy, stojąc w obliczu trudności ekonomicznych, wykorzystali bonus weterana z I wojny światowej, aby w 1936 roku zakupić ziemię.

Właściwość, początkowo naga, poza dwupokojowym domem wiejskim, wymagała długotrwałych negocjacji i ostatecznie zmieniła właściciela za 20 dolarów. Pomimo braku nowoczesnych udogodnień w latach 30., farma posiadała żyzną glebę, utrzymując rodzinę przy różnych uprawach i hodowli.

Przez lata farma przechodziła przez różne ręce w rodzinie, przechodząc okresy zaniedbań. W 1962 roku zmarł Harvey, a ziemia została sprzedana starszemu bratu Patricii, Jamesowi, i jego żonie Helen. Następne zmiany właścicieli miały miejsce aż do 2017 roku, kiedy to sama Jennifer Garner postanowiła zakupić ukochaną rodzinna posiadłość.

Wizja Garner dla farmy wykraczała poza zachowanie historii rodziny; chciała nadać jej nowe życie jako zrównoważone i ekologiczne schronienie. Aktorka przekształciła ziemię w prosperujący źródło ekologicznych produktów, zarządzane przez swojego wujka Roberta i jego żonę Janet. To dynamiczne małżeństwo teraz dostarcza organiczne składniki do „Once Upon A Farm”, dziecięcej serii żywności Garner.

„Once Upon A Farm” skupia się na dostarczaniu organicznych owoców i warzyw odpowiednich do żywności dla niemowląt. Produkty, zbierane przez lokalnych rolników, podkreślają świeżość i bogate w składniki odżywcze mieszanki, co zgadza się z zaangażowaniem Garner w zdrowy styl życia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Farma stała się centralnym centrum zbierania organicznych produktów, tworząc połączenie między dziećmi a źródłem ich pożywienia. Zaangażowanie Jennifer Garner w zrównoważone życie rozciąga się także na jej osobiste zaangażowanie na farmie, co udokumentowane jest na jej radosnym Instagramie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Od zabaw z krowami podczas przyjęcia świątecznego po zbieranie jeżyn, Garner dzieli się wrażeniami ze swojego życia na farmie z jej obserwatorami. Farma nie oznacza tylko kwitnącego przedsięwzięcia biznesowego, ale także miejsca rodzinnych wspomnień i wartości. Aktorka, inspirowana własnym dzieciństwem na farmie, ceni ideę łączenia swoich dzieci z wiejskim życiem, oferując im doświadczenia poza granicami miejskiego życia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Garner widzi farmę jako okazję do wpajania swoim dzieciom silnej etyki pracy, którą jej rodzina nabyła przez pokolenia opiekując się ziemią.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Radość, wolność, nonszalancja i ciężka praca związane z życiem na farmie to elementy, których Garner pragnie, aby jej dzieci omiły.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)

W istocie, farma Jennifer Garner to nie tylko kawałek ziemi; to żywy dowód na wytrwałość rodziny, praktyki zrównoważone i trwałe połączenie między przeszłością a przyszłością.

Like this post? Please share to your friends: