„Jaki był powód?” Dlaczego Jason Momoa i Lisa Bonet, mający razem dwójkę dzieci, się rozwiedli

Jason Momoa i Lisa Bonet oficjalnie zakończyli swój związek małżeński. Bonet złożyła pozew rozwodowy, który został szybko przyjęty, oznaczając formalny koniec ich związku, dwa lata po ich początkowym rozstaniu.

Para, która związała się węzłem lata po dziecięcym zauroczeniu Momoa Bonet, osiągnęła porozumienie w sprawie warunków swojego rozstania.

Zainteresowanie Jasona Momoa Lisą Bonet, które narodziło się w dzieciństwie, przekształciło się w miłość na całe życie, o czym otwarcie mówił w programie „The Late Late Show” z Jamesem Cordenem.

Jego marzenie o podrywaniu Bonet trwało aż do 2005 roku, kiedy, przez zrządzenie losu, spotkali się w klubie jazzowym w Nowym Jorku.

To spotkanie było spełnieniem marzeń Momoa, który pielęgnował to uczucie od ósmego roku życia.

Po uroczej znajomości Momoa i Bonet zaczęli się spotykać, a w październiku 2017 roku pobrali się. Jednak w styczniu 2022 roku publicznie ogłosili swoje rozstanie, podając jako przyczynę oddzielanie się od siebie na przestrzeni lat.

Mimo że ta wiadomość wstrząsnęła ich fanami, para podkreśliła, że ich miłość przekształca się, a nie słabnie.

Po rozstaniu Momoa został zauważony w towarzystwie aktorek Kate Beckinsale i Eizy González, co wywołało plotki. Momoa wyjaśnił te interakcje, podkreślając, że były to przyjacielskie rozmowy i zaprzeczając jakiejkolwiek romansowej relacji.

Teraz, dwa lata po rozstaniu, Bonet i Momoa oficjalnie się rozwiedli. Pozew rozwodowy, powołujący się na nie do pogodzenia różnice, został przyjęty, a para wzajemnie zgodziła się na warunki swojego rozstania.

Bonet wniosła o wspólną opiekę nad dziećmi, Lolą i Nakoą-Wolfem, ale odmówiła wsparcia finansowego.

Ich Umowa Rozdzielcza Małżeństwa stanowi kompleksowe zrozumienie podziału majątku i ujawniania dochodów.

W przyszłościowa umowa zakłada równą prawowitą opiekę nad ich małoletnimi dziećmi, dzieląc odpowiedzialność za ich zdrowie, edukację i ogólne dobro.

Co ważne, zrzekli się wszelkich roszczeń o wsparcie finansowe od siebie nawzajem, umacniając swoje zobowiązanie do przyjaznego i ostatecznego rozwiązania.

Like this post? Please share to your friends: