Nasza miłość jest wieczna : Iman, wdowa po Davidzie Bowie, uczciła jego pamięć serdecznym hołdem

Osiem lat po śmierci Davida Bowiego, jego wdowa, Iman, nadal oddaje hołd jego pamięci wyjątkowym wpisem na Instagramie. 10 stycznia 2024 roku uczciła rocznicę, udostępniając czarno-białą rysunkową pracę, przedstawiającą postać wydająca się mieć skrzydła.

Choć nie rozpisywała się na temat dzieła sztuki, Iman podpisała post słowami „Wieczna Miłość” i hashtagiem „#BowieNaZawsze”. Ten wzruszający gest ukazał wyraz artystycznego wyrażenia Iman i przekazał trwałą więź między tą ikoniczną parą.

To niedawne zdjęcie na Instagramie jest kontynuacją innego upamiętnienia z 8 stycznia 2024 roku, które celebrowało urodziny Davida Bowiego. Towarzyszył temu ten sam hashtag, a Iman podzieliła się fascynującym zdjęciem, podkreślając wieczny duch swojego zmarłego męża.

David Bowie, który walczył z rakiem przez 18 miesięcy, zmarł 10 stycznia 2016 roku. Iman w różnych oświadczeniach wyraziła, że nigdy więcej nie wyjdzie za mąż, podkreślając, że David pozostaje jej mężem w pamięci i duchu.

Mimo jego fizycznej nieobecności, czuje Jego obecność, zwłaszcza gdy podziwia zachody słońca, które oboje tak kochali. Ich miłosna historia, zrodzona z randki w ciemno, charakteryzowała się natychmiastowym połączeniem, a David opisywał to jako miłość od pierwszego wejrzenia.

Poza ich prywatnym związkiem, ich pozytywny wpływ na siebie nawzajem był widoczny. Iman przypisała obecność Davida odwagę do założenia firmy kosmetycznej Iman Cosmetics. Ich dom, symbol trwałej miłości, nadal służy Iman jako źródło pocieszenia.

Like this post? Please share to your friends: