Ron z 'Harry’ego Pottera’ został tatą blondynki: Jak wygląda mała córka gwiazdy filmowej

Aktor „Harry’ego Pottera”, Rupert Grint, znany z roli Rona Weasleya, niedawno powitał na świecie córkę ze swoją wieloletnią partnerką, Georgią Groome.

 

Grint, mający 35 lat, zachował prywatność swojego życia osobistego, odbiegając od reflektorów, które często śledzą jego kolegów z „Harry’ego Pottera”.

 

W 2020 roku pojawiła się wiadomość, że Grint i Groome spodziewają się dziecka, a później para potwierdziła narodziny swojej dziewczynki, podkreślając swoje pragnienie prywatności w tym wyjątkowym czasie.

Pomimo znanej skromnej natury, Grint zaskoczył wielu, dołączając do Instagrama w 2020 roku, przedstawiając swoją córkę w swoim pierwszym poście i tym samym bijąc rekord Guinnessa za najszybsze osiągnięcie 1 miliona obserwujących.

Ojcostwo przyniosło nową perspektywę do życia Grinta, wpływając na jego podejście do kariery aktorskiej, szczególnie w swojej roli w serialu „Servant”. Aktor wyraził głęboki wpływ rodzicielstwa, podkreślając unikalny rodzaj miłości, jaki to przynosi.

Grint i Groome nazwali swoją córkę Środą, czerpiąc inspirację z ikonicznej gotyckiej dziewczyny z „Rodziny Addamsów”.

Mała Środa, której drugie imię zaczyna się na G, stała się czułym punktem skupienia dla swoich oddanych rodziców.

Grint podzielił się uroczymi szczegółami na temat jej zainteresowań, w tym domkami dla lalek, księżniczkami i wyjątkowym upodobaniem do sklepów Target.

Pomimo początkowych lęków i wyzwań, Grint wyraził, że ojcostwo przyniosło mu poczucie spokoju i poprawiło jego sen.

Gdy Grint przemierza tę nową drogę w swoim życiu, pozostaje zaangażowany w ochronę swojej córki przed szkodą, czerpiąc radość z humorystycznych i niewinnych chwil rodzicielstwa.

Like this post? Please share to your friends: