Ujawnię tożsamość twojego ojca, gdy skończysz 21 lat : Jodie Foster rzekomo zamierzała ujawnić tę tajemnicę swoim dzieciom

Jodie Foster, znana aktorka, ma dwóch synów, Charlesa i Kita. Chociaż nie ujawniła publicznie tożsamości ich ojca, doniesienia sugerują, że planowała wyjawić to im, gdy skończyli 21 lat.

Podróż Jodie do macierzyństwa obejmowała zapłodnienie in vitro (IVF), i przywitała Charlesa w 1988 roku oraz Kita w 2001. Chociaż skorzystała z dawcy spermy do obu ciąż, zachowała tożsamość dawcy w tajemnicy.

Jodie wychowała swoich synów z byłym partnerem Cydney Bernardem i jest obecnie żoną reżyserki i aktorki Alexandry Hedison.

Pojawiły się spekulacje, że zmarły hollywoodzki producent Randy Stone był biologicznym ojcem synów Jodie, ale aktorka zachowała tajemnicę.

Według matki Stone’a, Jodie obiecała ujawnić tożsamość ojca swoim synom, gdy skończą 21 lat.

Pomimo plotek, Jodie wybrała ochronę prywatności swoich dzieci i dotrzymanie obietnicy złożonej przez Stone’a, który był jej bliskim przyjacielem i zmarł w 2007 roku.

Styl rodzicielstwa Jodie kładzie nacisk na pozwalanie synom wybierać własne ścieżki. Charles, mający teraz 25 lat, sam zainteresował się aktorstwem, natomiast Kit, mający 22 lata, podążał za karierą w nauce.

Jodie, znana ze swojego ochronnego podejścia do rodzicielstwa, oddzieliła swoje życie gwiazdy od wychowania dzieci.

Jako dorośli, Kit i Charles rzadko pojawiają się publicznie ze swoją matką, co jest zgodne z zaangażowaniem Jodie w ochronę ich przed światłem reflektorów.

Pomimo wyzwań rodzicielstwa, Jodie nadal utrzymuje bliskie i wspierające relacje ze swoimi synami, ceniąc ich prywatne rodzinne chwile.

Zapoznaj się ze zdjęciami i podziel się swoimi przemyśleniami.

Like this post? Please share to your friends: