Urodziła bliźniaki w wieku 37 lat : Julia Roberts podzieliła się zdjęciami ze swoimi dziedzicami i mężem

Julia Roberts przywitała bliźnięta w wieku 37 lat ze swoim mężem Dannym Moderem. Aktorka, matka trójki dzieci, przyznaje, że jej dzieci są podobne do Danny’ego. Często dzieli się zdjęciami swoich pociech w Internecie, zbierając podziw dla ich urody.

Para, która jest małżeństwem od 21 lat, dba o prywatność swojego życia rodzinnego, chroniąc swoje dzieci — bliźnięta Phinnaeusa i Hazel (18 lat) oraz Henry’ego (16 lat) — przed oczami publiczności. Bliźnięta przyszły na świat zdrowe w 2004 roku, a Henry dołączył do rodziny w 2007 roku.

Julia, przyjmując macierzyństwo pod koniec lat 30., wyraża czasem obawy o błędy w wychowaniu, ale wierzy, że jej dzieci przyszły na świat, gdy była gotowa być ich matką. Ceni sobie zabawne interakcje, śmiech i jakość czasu spędzanego z dziećmi.

Chroniąc swoje dzieci przed pułapkami sławy, Julia i Danny przeprowadzili się z Los Angeles do San Francisco, dążąc do zapewnienia bardziej normalnego wychowania.

Julia, niechętna presji mediów społecznościowych, nałożyła ograniczenia na korzystanie z nich przez swoje dzieci, aby chronić ich dobrostan.

Oprócz ochrony swoich dzieci, Julia kultywuje bezwarunkową miłość, aby pomóc im nawigować w złożonościach współczesnego świata.

Wsparła swoją córkę Hazel w trudnych chwilach, wprowadzając ją w znaczące doświadczenia, takie jak Marsz Kobiet.

Pomimo swoich środków ochronnych, dzieci Julii i Danny’ego przyciągają uwagę swoim uderzającym wyglądem. Fani często komentują ich urodę, niektórzy zauważają podobieństwo do Danny’ego, szczególnie chwaląc Hazel za jej wyjątkowość.

Gdy bliźnięta skończyły 18 lat w 2022 roku, Julia zastanawiała się nad ich podróżą i wyrażała mieszankę ekscytacji i nostalgii, gdy przygotowywali się do college’u.

Para, znana z priorytetowego traktowania rodziny, kontynuuje celebrowanie swojego trwałego małżeństwa, jednocześnie pielęgnując swoje dzieci z dala od blasku hollywoodzkich reflektorów.

Zapoznaj się ze zdjęciami!

Podziel się swoimi komentarzami!

Like this post? Please share to your friends: