Wychowuje swoją córkę jako samotna matka : Amber Heard pokazała zdjęcia swojej córki, którą zawsze trzymała z dala od reflektorów

Amber Heard, mająca 37 lat, udostępniła rzadki wgląd w swoje życie jako matki poprzez serdeczny post na Instagramie z dnia 3 stycznia 2024 roku. Post zawiera zdjęcia z planu filmu „Aquaman 2”, ze szczególnym uwzględnieniem jej 2,5-letniej córki, Oonagh Paige.

Na jednym z uderzających zdjęć Heard jest uchwycona w szczerym i opiekuńczym momencie, karmiąc swoją córkę z butelki. Obie wydają się komfortowe i zadowolone, a Heard wyraża czułe uśmiechy w stronę Oonagh. Heard wyraziła zamiar wyjaśnienia Oonagh w przyszłości znaczenia stawania w obronie prawdy i samej siebie.

Pomimo długiego i burzliwego procesu sądowego, aktorka oczekuje, że będzie mogła w pełni poświęcić się macierzyństwu. Aktorka publicznie ogłosiła narodziny swojej córki 1 lipca 2021 roku, opisując to jako moment transformacyjny.

Tożsamość ojca Oonagh pozostaje prywatna, decyzja broniona przez Heard w kontekście wyzwań stawianych kobietom i macierzyństwu przez społeczeństwo.

Heard czule nazywa Oonagh Paige swoją „mini-mną”, wskazując na silną więź między matką a córką. Ponadto, wybór imienia Oonagh Paige ma szczególne znaczenie, zdaje się oddawać hołd zmarłej matce Heard, Paige.

Like this post? Please share to your friends: