Brat jako niania dla dzieci siostry : Kiedyś Angelina Jolie zatrudniła swojego brata jako nianię dla swoich 6 dzieci

Kiedyś nierozłączni, Angelina Jolie i jej brat, James Haven, dzielili bliskie więzi rodzinne, które wykraczały poza więzy krwi. Warto zaznaczyć, że podczas małżeństwa Jolie z Bradem Pittem, Haven pełnił kluczową rolę jako pełnoetatowy niania dla sześciorga dzieci pary, co świadczyło o głębokości ich związku.

Ich bliska więź stanęła na próbie po głośnym rozwodzie Jolie z Pittem, ale pomimo pozornej dystansu, Haven, wszechstronny artysta w przemyśle rozrywkowym jako aktor, reżyser i producent, wyraził swoje trwałe wsparcie dla siostry.

Znany z życia na uboczu w Los Angeles, Haven uczestniczył w znaczących inicjatywach, zwłaszcza jako dyrektor zarządzający zarządem Artivist od 2006 roku.

Artivist to festiwal promujący filmy poruszające istotne kwestie, takie jak prawa człowieka, prawa zwierząt i problemy środowiskowe.

Chociaż w przeszłości wydawali się nierozłączni, w ostatnich latach zdają się oddalać od siebie, przynajmniej w oczach publiczności.

Jednak pozytywny stosunek i wsparcie, które Haven okazuje Jolie, podkreślają ich wspólne zaangażowanie w cele charytatywne i indywidualne dążenia.

Mimo że utrzymuje stosunkowo cichy profil, Haven ma trwające projekty filmowe, w tym „Court of Conscience”, gdzie zagrał u boku swojego ojca i zmarłego Anton Yelchina, którego premiera zaplanowana jest na 2024 rok.

Haven docenił także aktorską umiejętność Jolie, uznając jej wczesną pasję do tej dziedziny i wpływ ich matki jako jej pierwszej menedżerki. Patrząc na własne doświadczenia, Haven przyznał, że mimo że czuł bliską więź z Jolie i pełnił rolę jej opiekuna, borykał się z trudnościami w wykreowaniu swojego miejsca w przemyśle.

Okazje do zaprezentowania swoich umiejętności były rzadkie, a uwaga często skupiała się na Jolie i ich ojcu. Pomimo tych trudności, Haven zachowuje pozytywne podejście, podkreślając swoje uznanie dla wyjątkowej więzi, którą dzieli z Jolie.

Jeśli chodzi o życie osobiste, Haven, który nie jest aktywny w mediach społecznościowych, pozostaje kawalerem i bezdzietny.

Chociaż kiedyś rozważał adopcję, wyraził gotowość do przyjęcia tego, co przyniesie przyszłość, włączając w to małżeństwo i rodzicielstwo, jeśli pojawią się odpowiednie okoliczności.

Podsumowując, ewoluujące relacje między Angeliną Jolie a Jamesem Haven podkreślają dawno nierozłączną więź rodzeństwa, która stanęła na próbie, ale jest ukorzeniona w wspólnych wartościach i zaangażowaniu w pozytywny wpływ na ich osobiste działania.

Like this post? Please share to your friends: