Dlaczego Sukienka Dziewczynki Wzbudziła Tyle Krytyki?: Jedyna Córka Davida Beckhama I Opinia Fanów Na Temat Jej Stroju

Znana jako piosenkarka, projektantka mody, żona i matka, Victoria Beckham niedawno zaprezentowała swoje umiejętności projektowania poprzez ubiór swojej córki, Harper Seven, w poście na Instagramie.

Zdjęcie przedstawiało Harper w białej sukience w stylu marynarskim, uzupełnionej o beżowe wysokie obcasy, pasującą torebkę, zaczesany kucyk i delikatny makijaż, co wywołało różnorodne reakcje obserwujących Beckhama.

Dojrzałość stroju dla dwunastoletniej Harper wzbudziła obawy niektórych obserwujących, którzy sugerowali, aby pozwolić jej naturalnie dorastać. W szczególności, krytyka skupiła się na odpowiedniości obuwia Harper, toczyły się spory dotyczące tego, czy buty pasują do wiekowej elegancji sukienki.

W przeciwnym razie pozytywne komentarze doceniły ten wygląd za jego skromność i odpowiedniość do wieku Harper. Fani podziwiali zestaw jako „odpowiedni i elegancki”. To nie pierwszy raz, kiedy Victoria projektuje dla Harper; w zeszłym roku wyraziła radość z tworzenia sukienek zarówno dla siebie, jak i dla Harper, nazywając swoją córkę swoją musą.

Oprócz projektowania, Victoria przechowuje sentymentalne ubrania dla Harper, w tym sukienkę z jej pierwszej randki z Davidem Beckhamem, z zamiarem przekazania ich jej w przyszłości.

Like this post? Please share to your friends: