Jak Babcia, Tak Wnuczka : Gwiazda Aniołków Charliego , Jaclyn Smith Podzieliła Się Zdjęciem Ze Swoją Wnuczką Nazwaną Jej Imieniem

Ikona „Aniołki Charliego”, Jaclyn Smith, niedawno ucieszyła swoich fanów, udostępniając wzruszający kadr na swoim Instagramie, ukazujący chwilę spędzoną z wnuczką, Wren Jaclyn Richmond.

Zdjęcie, zrobione podczas wizyty Jaclyn w domu swojego syna, Gastona Richmonda, na początku stycznia, ukazało niezaprzeczalne podobieństwo między kochającą babcią a jej wnuczką, która nosi to samo imię. Fani zasypali to zdjęcie zachwytem, wskazując na uderzające podobieństwo między Jaclyn a małą Wren.

Ten wzruszający moment nastąpił po narodzinach Wren 25 kwietnia poprzedniego roku. Jaclyn Smith uczciła tę wyjątkową okazję, udostępniając wzruszające wideo ukazujące chwile poprzedzające narodziny Wren, w tym zdjęcia jej syna, Gastona Richmonda, i synowej, Bonnie Lane.

Choć mała Wren zajmuje szczególne miejsce w sercu Jaclyn, nie jest jedyną wnuczką, którą kocha ta 78-letnia aktorka. W przeszłości Jaclyn dzieliła się spojrzeniami na bliskie więzi, jakie dzieli z innymi swoimi wnuczkami, Beą i Olivią, które często ją odwiedzają.

Rozważając radości bycia babcią, Jaclyn Smith podkreślała radosne zajęcia, jakimi zajmują się jej wnuczki, takie jak organizowanie herbatki. Czerpiąc z własnych wspomnień bliskości z dziadkiem, Jaclyn podkreślała znaczenie pokoleń w życiu dziecka.

Like this post? Please share to your friends: