Nie Zaprosił Matki Na Swój Ślub : Cher Mówiła O Napiętych Stosunkach I Jej Opiece Kuratorskiej Nad Nim

W 2013 roku najmłodszy syn Cher, Elijah Blue Allman, podjął decyzję o niezaproszeniu jej na swoje wesele, ujawniając napięcia w ich związku. Pomimo złożoności sytuacji, Cher pozostaje opiekuńczą postacią w życiu swojego syna, przemierzając ich burzliwą historię.

Cher, znana piosenkarka, miała burzliwe życie osobiste obok swojej wspaniałej kariery.

Z dwójką dzieci, Chazem Bonem i Elijahem Blue Allmanem, z różnych związków, więź Cheri z Allmanem była szczególnie trudna. Allman, muzyk, zmagał się z problemami zdrowia psychicznego i nadużywaniem substancji, czując się zaniedbywanym i odrzuconym przez swoją sławną matkę.

Urodzony u Cher i Gregga Allmana, założyciela zespołu The Allman Brothers Band, Allman dorastał w burzliwym otoczeniu narkotyków.

Rozwód jego rodziców, połączony z problemami ojca, pozostawił go pod opieką niań i krewnych, podczas gdy jego matka balansowała między karierą a życiem prywatnym.

W szczerym wywiadzie z 2014 roku dla ET, Allman podzielił się bólem związanym z wysłaniem go do szkoły z internatem w wieku siedmiu lat.

Wyraził, jak to wczesne oddzielenie sprawiło, że czuł się odrzucony i opuszczony. Pomimo trudności, Allman postanowił uwolnić się od żalu, zdając sobie sprawę, że trzymanie urazy hamowało jego rozwój osobisty. Borykając się z nadużywaniem substancji od młodego wieku, Allman zanurzył się w świat narkotyków podczas szkolnych lat.

Jego muzyczna podróż, idąc w ślady rodziców z zespołem Deadsy, stworzyła dystans między nim a Cher. W miarę jak zespół koncertował, Allman zmagał się z uzależnieniem, w tym od heroiny, środków przeciwbólowych i alkoholu. W trakcie swojej walki, Allman zmagał się z chorobą Lyme, walcząc z przewlekłym zmęczeniem, depresją i lękiem. Czując brak wsparcia od Cheri w tym trudnym okresie, szukał alternatywnego leczenia w Niemczech.

Jego droga do zdrowia obejmowała zmiany w diecie, stylu życia i sposobie myślenia, podkreślając wyzwania, przed którymi stał bez wsparcia rodziców. W zaskakującym zwrocie wydarzeń, Allman w 2013 roku uciekł i poślubił Mariangelę King, nie informując ani nie zapraszając Cheri. Ta decyzja, wynikająca z braku uznania od Cheri po ich zaręczynach, podkreśliła istniejące napięcia. Nieobecność Cheri podczas świątecznych uroczystości dodała dalszego napięcia w ich związku.

Mimo różnic, Cher wykazała troskę o dobrostan Allmana w grudniu 2023 roku, składając wniosek o kuratelę. Powołując się na trudności Allmana związane z zdrowiem psychicznym i nadużywaniem substancji, Cher ma na celu ochronę go przed nadużywaniem środków finansowych i potencjalnym zagrożeniem. Ten krok Cher spotkał się z pozytywnymi reakcjami, wielu pochwaliło ją za troskę i odważną decyzję na korzyść swojego syna.

Zaangażowanie Cheri w wsparcie swoich dzieci, pomimo trudności, odzwierciedla złożoność ich relacji. Niedawne kontrowersje, w tym oskarżenia o to, że Cher zorganizowała usunięcie Allmana z pokoju hotelowego, podkreślają trwające wyzwania.

Cher jednak pozostaje oddana pomaganiu swoim dzieciom w każdy możliwy sposób, podkreślając odpowiedzialność, jaka wiąże się z byciem matką.

Like this post? Please share to your friends: