„Szczęśliwe Rodzinne Ujęcia”: Jessica Alba Udostępniła Nowe Aktualizacje Zdjęć z Jej Mężem i Dziećmi

Niedawne wystąpienie Bena Afflecka na ceremonii wręczenia Złotych Globów przykuło uwagę, gdy aktor pojawił się na wydarzeniu w zachwycającym smokingu Giorgio Armani. Razem z Mattem Damonem wręczył nagrodę dla Najlepszego Reżysera, ale to jego nieskazitelny styl stał się tematem wieczoru.

Ben Affleck przywdział elegancki, granatowy smoking Giorgio Armani o dopasowanym kroju, który zestawił z nową, krótszą fryzurą. Jego wygląd natychmiast skradł serca widzów. Media społecznościowe wypełniły się pozytywnymi reakcjami, a fani określili jego garnitur jako „doskonały”, „super szykowny” i „bardzo elegancki”.

Zdjęcia Afflecka na Instagramie przyciągnęły lawinę podziwu, a komentarze pełne były pochwał za jego wyrazisty wygląd.

To publiczne wystąpienie było istotnym momentem dla Afflecka i Damona od czasu ich wspólnych ról w filmie „AIR”, który opowiada o rozkwicie imperium Nike i miał premierę w kwietniu ubiegłego roku.

Co ciekawe, apel do mody Bena Afflecka sięga poza publiczny wymiar i zdobywa uznanie także jego żony, Jennifer Lopez. Lopez publicznie doceniła Afflecka za jego nieskazitelny styl, nawet wyznając, że od czasu do czasu zwraca się do niego o radę w sprawach mody.

Like this post? Please share to your friends: