Wygląda perfekcyjnie : 51-letni Ben Affleck pojawił się w eleganckim niebieskim smokingu dopasowanym do figury

Niedawny występ Bena Afflecka na gali Złotych Globów skradł całą uwagę, gdy pojawił się na wydarzeniu w zachwycającym smokingu Giorgio Armani. Wspólnie z Mattem Damonem, Affleck wręczał nagrodę dla Najlepszego Reżysera, ale to jego nieskazitelny styl stał się tematem wieczoru.

W eleganckim, dopasowanym granatowym garniturze Giorgio Armani, w towarzystwie świeżo ostrzyżonej fryzury, wygląd Afflecka natychmiast przyciągnął uwagę widzów. Media społecznościowe huczały od pozytywnych reakcji, z fanami określającymi jego garnitur jako „doskonały”, „super szykowny” i „bardzo schludny”.

Zdjęcia Afflecka na Instagramie zgromadziły lawinę podziwu, a komentarze chwaliły jego zmysłowy wygląd. Ten publiczny występ był znaczącym momentem dla Afflecka i Damona od czasów ich roli w filmie „AIR”, który skupiał się na rozwoju imperium Nike i miał premierę w kwietniu ubiegłego roku.

Obaj aktorzy byli chwaleni nie tylko za swoje występy na ekranie, ale także za swoje godne uwagi wybory modowe. Co ciekawe, przyciągający wygląd Afflecka nie ogranicza się tylko do opinii publicznej, zdobywając uznanie jego żony, Jennifer Lopez.

Lopez otwarcie doceniła Afflecka za jego nieskazitelny styl, wręcz przyznając, że czasami prosi go o radę w kwestiach mody. W lekkim tonie ujawniła, jak Affleck żartobliwie kwestionuje jej wybór przyciętych koszulek, co nie tylko podkreśla jego wyczucie mody, ale także jego zabawny sposób bycia.

Like this post? Please share to your friends: