Zdecydowała Się na Całkowitą Zmianę Życia Po Rozwodzie: Kobieta Zrezygnowała z Pracy, Sprzedała Swój Dom i Przeprowadziła Się, Żeby Żyć W Małym Domku na Kołach

Mieszkanie Kari o mniejszej powierzchni to niezwykłe świadectwo osobistej przemiany i celowego życia.

Po transformacyjnej podróży po rozwodzie Kari współpracowała ze swoim ojcem architektem, aby zaprojektować nowoczesny domek o wymiarach 24×8.5 stopy w Portland. Pomimo kompaktowej wielkości, przestrzeń ta jest zorganizowana i przytulna, z wpływami skandynawskimi i sprytnymi rozwiązaniami do przechowywania.

Na zewnątrz prezentuje się ona wzorzystymi ścianami z metalu w kolorze czekoladowego brązu, które harmonijnie łączą się z otaczającą florą. Wnętrze zdobi rosyjski brzoza używana do sufitu, szafek i ścian, tworząc spójny i jasny estetyczny klimat. Kari, która pracuje i mieszka w swoim małym domku, postawiła na naturalne światło i otwarty charakter.

Kuchnia wyposażona jest w podwyższone blaty z zlewem i kuchenką zasilaną gazem propan-butan oraz oddzielną przestrzeń na małą lodówkę, spiżarnię i pralkę. Sprytne rozwiązania obejmują także łazienkę, z połączoną toaletą i umywalką oraz ukrytym prysznicem, który ujawnia się, gdy Kari przesuwa swoją dużą szafę.

Mimo wyzwania ograniczonej przestrzeni, Kari pomysłowo wkomponowuje przechowywanie w swoim wyposażeniu, co pozwala jej utrzymać środowisko bez zbędnych przedmiotów.

Jej mieszkanie o mniejszej powierzchni służy nie tylko jako fizyczna przestrzeń, ale także jako katalizator dla jej pasji do sztuki, podróży i pisania – uwalniając jej życie na rzecz znaczących przedsięwzięć.

Poznaj szczegóły celowego życia Kari, oglądając poniższe inspirujące wideo.

Like this post? Please share to your friends: