Urodzona z 'skórą węża’: Jak wygląda najbardziej niezwykła modelka na świecie

W obecnej epoce ludzie na całym świecie dążą do prawa do akceptacji swojego naturalnego wyglądu, wolnego od konieczności dostosowywania się do standardów piękna.

Jaysa Gary, mająca szczęście urodzić się w tym okresie, przekształciła swoją unikalną chorobę skórną w platformę do rozwoju swojej kariery jako modelka. Jaysa cierpi na ihtiozę, chorobę charakteryzującą się łuszczeniem się skóry, która jest później zastępowana nową warstwą w ciągu kilku tygodni.

Dla obserwatora skóra Jayzy może wydawać się mieć delikatne zmarszczki przypominające te u starszych osób, ale w rzeczywistości jest to warstwa skóry sprawiająca dziewczynce pewien dyskomfort.

Mimo że od dzieciństwa Jayza spotykała się z nieufnością wobec swojego marzenia o zostaniu modelką, jej życie nabrało tempa, kiedy renomowane firmy modelingowe zaczęły ją dostrzegać. Jej wyjątkowy wygląd naturalnie przyciągał uwagę, co skutkowało ofertami współpracy.

Jednak wczesne życie Jayzy było naznaczone wyzwaniami związanymi z jej stanem zdrowia. Koledzy z klasy szydzili z niej, ale jej matka zawsze była niezłomnym źródłem wsparcia. Z biegiem czasu Jayza poświęciła się akceptacji siebie i miłości własnej. Wierzyła w swoją wyjątkowość i widziała swoją misję jako dawanie przykładu, że sukces jest osiągalny niezależnie od wyglądu.

Like this post? Please share to your friends: