Dziewczyna z niepełnosprawnością fizyczną : Rodzina zastępcza dała prawdziwe ciepło i miłość dziewczynce urodzonej z niepełnosprawnością fizyczną

Niestety, zgodnie ze statystykami, gdy dziecko rodzi się z wyjątkowymi cechami, rodzice często decydują się je porzucić. Nasza bohaterka, Vasilina, doświadczyła tego na własnej skórze ze strony swojej biologicznej matki. Jednak w świecie pełnym współczujących ludzi czekało na nią inne przeznaczenie.

Vasilina, o wyjątkowo pięknej nazwie, rozwija się i rośnie jak każde inne dziecko, ale z wyjątkową cechą fizyczną. Podczas rozwoju płodowego jej lewa ręka nie wykształciła się, a na prawej była mała kończyna z dwoma palcami.

Jej biologiczna matka, zdając sobie sprawę z wyzwań związanych z wychowywaniem takiego dziecka, postanowiła je porzucić. Na szczęście historia Vasiliny dotarła daleko poza jej rodzinną miejscowość.

Chris i Elmira Knutsen, małżeństwo wychowujące trójkę dzieci (jedno z nich zostało adoptowane), dowiedzieli się o Vasilinie i nie mogli patrzeć na jej cierpienie.

Zdecydowali się ją adoptować, przemierzając skomplikowany i czasochłonny proces prawny. Starszy syn pary także miał niepełnosprawność fizyczną.

Podczas spacerów dzieci Knutsen czasami spotykają się z obraźliwymi komentarzami obcych. Jednak ich rodzice wszczepili im mądrość, aby nie reagować na taką negatywność.

Vasilina teraz kwitnie w kochającej i troskliwej rodzinie, odkrywając świat z radością i osiągając znaczący postęp. Serdeczne uznanie dla rodziców adopcyjnych za ich ogromne i pełne współczucia serca.

Like this post? Please share to your friends: