Miłość daje siłę : Ta para z Ameryki schudła i zmieniła swoje życie

Codziennie pojawia się wiele historii w internecie o osobach skutecznie pozbywających się nadmiaru kilogramów. Jednak rzadko można znaleźć opowieści, w których para wraz przystępuje do wspólnej podróży odchudzania. Lexi i Danny to jedni z tych, którzy osiągnęli swój wspólny cel.

Wyglądają jak zwykła amerykańska para małżeńska w swoich wczesnych trzydziestkach, prowadzą urocze konta na Instagramie, a ich transformacja jest godna uwagi w porównaniu z przeszłością.

Oboje zmagali się z otyłością, przy czym Danny ważył „tylko” 130 kilogramów, a Lexi osiągnęła szokującą masę ciała wynoszącą 220 kilogramów. Para, która polegała głównie na fast foodach, rozpoczęła walkę o zdrowsze ciało po ślubie sześć lat temu. W ciągu dwóch lat razem pozbyli się niemal 200 kilogramów.

Danny stracił 40 kilogramów, podczas gdy Lexi odnotowała znaczącą redukcję masy ciała wynoszącą 140 kilogramów. Ich główną strategią było porzucenie jedzenia śmieci na rzecz domowych, zdrowych posiłków.

Niezwykle, główną motywacją Lexi nie był jej wygląd, ponieważ nie wstydziła się swojego ciała, a Danny kochał ją taką, jaka jest. To troska o jej zdrowie skłoniła ją do podjęcia podróży odchudzania, zdając sobie sprawę z obciążenia, jakie jej ciało ponosiło przy tak nadmiarze wagi.

Para włączyła regularne treningi w siłowni obok przyjęcia zrównoważonej diety, co przyniosło podwójnie pozytywne efekty. Rozpoczęli konto na Instagramie, aby dzielić się swoimi sukcesami i inspirować innych, zdobywając znaczną grupę obserwujących, którzy zostali zmotywowani do dbania o zdrowie i piękno.

Dla Lexi podróż odchudzania oznaczała wyzwolenie spod ograniczeń, jakie narzucało jej własne ciało.

Znacząca transformacja ich wyglądu rozegrała się już po dwóch latach podróży, a teraz, ponad cztery lata później, nadal wykraczają poza oczekiwania, dowodząc, że ich zaangażowanie w zdrowszy styl życia jest trwałe.

Jakie są twoje komentarze?

Like this post? Please share to your friends: