Po prostu nie bój się : Jak wygląda dziewczyna z 600 tatuażami na ciele

W dzisiejszych czasach tatuaże stały się popularną formą sztuki ciała, obejmując zarówno rozbudowane wzory, jak i dyskretne inskrypcje. Jednak australijska mieszkanka Amber Luke posunęła tę tendencję do skrajności, ozdabiając swoje ciało aż sześciuset tatuażami.

Ekspresja artystyczna Amber nie kończyła się na tatuażach; marzyła także o ozdobieniu swojej twarzy wieloma kolczykami i zdecydowała się nawet na ryzykowny zabieg tatuażu białych oczu. Ten proceder niesie ze sobą potencjalne niebezpieczeństwa, w tym ryzyko utraty wzroku.

Przez sześć lat Luke przekształciła swoje ciało w rozległą kolekcję tatuaży, co zaowocowało niezwykłą metamorfozą. Porównanie obecnych zdjęć do tych starszych sprawia, że rozpoznanie jej dawnej osoby staje się trudnym zadaniem.

W unikalnym eksperymencie Amber ukryła tatuaże na swojej twarzy pod makijażem i zmieniła kolor oczu za pomocą soczewek kontaktowych.

To zmienione wygląd, nietypowy dla Amber, wywołał mieszane reakcje, gdy zaprezentowała go pewnej osobie. Co ciekawe, sama Amber nie była całkowicie zadowolona z wyglądu swojej naturalnej twarzy.

Like this post? Please share to your friends: