Zawsze starała się trzymać ich z dala od światła reflektorów : Jak teraz wyglądają dorosli synowie Sharon Stone

Sharon Stone żywiła głębokie pragnienie macierzyństwa, ale zmagała się z powtarzającymi się bolesnymi ciążami ze swoim mężem Philem Bronsteinem. Po dziewięciu nieudanych próbach para zwróciła się ku adopcji i przyjęła do rodziny ukochanego syna Rohana.

Jednak ich małżeństwo zakończyło się separacją po sześciu latach, co było skomplikowanym rozwodem, w wyniku którego Sharon straciła prawa rodzicielskie do Rohana. Phil wykorzystywał sceny z filmu „Podstawowe instynkty” podczas procesu sądowego, przedstawiając Sharon jako nieodpowiednią matkę.

Mimo długotrwałej batalii prawnej i nieudanej apelacji, Sharon nie była w stanie odzyskać praw rodzicielskich aż do momentu, gdy Rohan skończył 18 lat. To spotkanie miało miejsce na jego prośbę.

To doświadczenie zniszczyło Sharona, ale znalazła pocieszenie w adopcji dwóch chłopców, Land i Quinn, na własną rękę. Oddana temu, by zapewnić im normalne dzieciństwo z dala od światła reflektorów, Sharon chroniła swoich synów przed mediowym zainteresowaniem.

Teraz, mając 16 i 18 lat, Land i Quinn dorastają, a Sharon dumnie podzieliła się rodzinnym zdjęciem w mediach społecznościowych, aby świętować święta. Fani byli poruszeni tym gestem, zauważając uderzające podobieństwo między Sharon Stone a jej synami i podkreślając, że więź rodzinna nie wymaga więzi krwi.

Like this post? Please share to your friends: