47-letnia kobieta urodziła dziecko po 16 nieudanych próbach in vitro: Jak teraz wygląda to dziecko

Jest powszechnie znane, że niektóre kobiety mogą nie aktywnie dążyć do macierzyństwa, a mimo to ciąża i poczęcie przychodzą im łatwo. Jednak dla tych, dla których zostanie matką to marzenie życia, podróż ku posiadaniu dzieci może być trudna.

Niestety, Louise Wonford, bohaterka naszej historii z Anglii, należała do tych, którzy stawili czoło ogromnym trudnościom w poczęciu. Ze względu na ograniczenia swojego ciała naturalne zapłodnienie nie było możliwe, co skłoniło Louise i jej męża do wyboru zapłodnienia in vitro (IVF).

IVF to skomplikowany proces bez gwarancji sukcesu, ponieważ nie każdy zarodek z powodzeniem się przyjmuje. Mimo potencjalnych trudności Louise wyruszyła w tę podróż z determinacją, wiedząc, że droga do jej długo oczekiwanego szczęścia może być uciążliwa.

Louise przeszła 16 nieudanych transferów zarodkowych, zanim 17. próba zakończyła się sukcesem i zaczęła się rozwijać. Powtarzające się rozczarowania nieudanymi próbami musiały być emocjonalnie wyczerpujące. Wreszcie, w wieku 47 lat, Louise spełniła swoje marzenie o urodzeniu zdrowego dziecka, Williama.

Urodzony przez cesarskie cięcie w 37. tygodniu, uważa, że jej syn ma potencjał, by stać się naprawdę wpływową osobą, biorąc pod uwagę wyzwania, jakie razem przezwyciężyli.

Like this post? Please share to your friends: