Ciesząc się czasem wakacji : Melanie Griffith została uchwycona na plaży leżąc na słońcu

Renomowana postać Hollywood, Melanie Griffith, w wieku późnych lat 60., w sposób niezakłócony emanuje młodzieńczym aurą, wyglądając nie starsza niż 50 lat. Ostatnio zauważona na brzegach Meksyku, Griffith zaprezentowała swoje przeciwdziałające starzeniu się piękno w fascynującym zielonym kostiumie kąpielowym, przyciągając uwagę obserwatorów.

W pełni ciesząc się słoneczną atmosferą w Puerto Vallarta, Meksyk, 66-letnia aktorka założyła elegancki jednoczęściowy kostium kąpielowy w odcieniach oliwkowej zieleni od Bond-Eye Swim, charakteryzujący się stylowym dekoltem na tyłku i korzystnie niskim dekoltem.

Griffith, zagorzała zwolenniczka zdrowego trybu życia, pochwaliła się zgrabną sylwetką, przechadzając się po plaży i zapuszczając się do morza, a zdjęcia paparazzi z jej uroczego wyglądu krążyły szeroko.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELANIE (@melaniegriffith)

W swoim zobowiązaniu do utrzymania zdrowej sylwetki, Griffith regularnie ćwiczy pod okiem trenera Gunara Petersona. Wypowiadając się na temat swojej drogi do zdrowia w 2021 roku na Instagramie, podzieliła się: „Ćwiczę z @gunnarfitness 3 razy w tygodniu, czasami częściej, jeśli nie zadeptał mnie zbyt mocno. Jestem zdeterminowana, aby pozostać w formie w wieku 63 lat”.

Jednak droga Griffith do zdrowia nie była pozbawiona wyzwań. W 2018 roku odważnie zmierzyła się i pokonała raka skóry, otwarcie dzieląc się swoim doświadczeniem na mediach społecznościowych.

Po przeszłości operacji plastycznych, Griffith przeszła dermabrazję, aby poradzić sobie z czerniakiem podstawnokomórkowym, podkreślając znaczenie terminowego leczenia i propagując stosowanie kremów z filtrem w celu ochrony przed promieniowaniem słonecznym.

Uznając wpływ stawienia czoła rakowi, Griffith otwarcie rozmawiała o wyzwaniach związanych z byciem aktorką zależną od swojej twarzy do pracy. Mimo potencjalnego wpływu na jej karierę, zaakceptowała konieczność zajmowania się sprawami zdrowotnymi, z humorem zauważając: „Po prostu wyglądam jak dureń”.

Jako starsza celebrytka w Hollywood, Griffith prowadzi swoją karierę z unikalną perspektywą, wyrażając otwartość na występy na Broadwayu, gdzie branża jest bardziej przychylna aktorkom w wieku senioralnym.

Like this post? Please share to your friends: