Gwiazda „The Jeffersons” pokonuje czas: Marla Gibbs pojawiła się w błyszczącej czarnej welurowej sukni

Na gali wręczenia nagród Emmy w 2023 roku 92-letnia Marla Gibbs wyróżniała się wśród gwiazd, promieniując ponadczasowym urokiem, który zaprzeczał jej wiekowi.

Najbardziej znana z przełomowej roli w „The Jeffersons”, legendarczna aktorka zaprezentowała swoją niezmniejszoną pasję do życia i aktorstwa w pięknej czarnej sukni ozdobionej kolorowymi klejnotami.

Towarzysząc jej córce, Angelice, Gibbs przypomniała sobie czasy wczesnej kariery, wyrażając wdzięczność Normanowi Learowi, producentowi „The Jeffersons”, którego nazwała swoim „bohaterem”. Lear odegrał istotną rolę w kształtowaniu jej kariery, a Gibbs nadal jest wdzięczna.

Mimo wieloletniej kariery i licznych wyróżnień Gibbs wyraziła swoje aspiracje, aby powrócić do popularnych programów takich jak „Chirurdzy” i „Dni naszego życia” podczas szczerej rozmowy na czerwonym dywanie.

Jej entuzjazm do aktorstwa pozostaje niezachwiany, jak humorystycznie wspominała o swoich 90 urodzinach w 2021 roku, uważając je za trzeci raz, kiedy skończyła 30 lat. Według Gibbs, jako istoty duchowe wiek nie stanowi ograniczenia, i wybiera wibrowanie na energii 30 lat. Wbrew konwencjonalnej koncepcji emerytury, Gibbs nie planuje przestawać grać, potwierdzając swoje zobowiązanie do kontynuowania swojej pasji tak długo, jak sama sobie zażyczy.

Like this post? Please share to your friends: