Nowa fryzura i obcisła sukienka : Ostatnie pojawienie się 62-letniej Meg Ryan na czerwonym dywanie zrobiło wrażenie na wszystkich

Meg Ryan, renomowana aktorka znana z ról w klasycznych filmach takich jak „Masz wiadomość” i „Kiedy Harry poznał Sally’ego”, zachwyciła swoim wystąpieniem na gali Critics’ Choice Awards, przyciągając uwagę swoim olśniewającym wyglądem.

Podzielając się zdjęciem na Instagramie, Ryan zaprezentowała swój ponadczasowy styl w długiej, cekinowej czarnej sukni. Jednak to jej fryzura skradła całe światło reflektorów – krótka, rozczochrana grzywka, która spotkała się z ogólnym uznaniem od obserwatorów.

Media społecznościowe huczały od komplementów, takich jak „Tak dobrze wyglądasz z taką długością włosów!” i „Przepiękna”, a jeden fan nawet ogłosił to „najlepszym fryzura wszechczasów”. To publiczne wystąpienie ma duże znaczenie dla Ryana, oznaczając jedną z rzadkich chwil od jej powrotu do światła reflektorów po ośmioletniej przerwie od Hollywood.

Jej powrót obejmuje nową komedię romantyczną „Co się stanie później”, w której partneruje jej David Duchovny.

Wyjaśniając swoją decyzję o przerwie od Hollywood, Ryan powiedziała: „Zrobiłam sobie ogromną przerwę, ponieważ czułam, że istnieje wiele innych aspektów mojego doświadczenia jako istoty ludzkiej, które chciałam rozwijać.

Like this post? Please share to your friends: