Ostatnie wiadomości z życia gwiazd: Były partner Jlo został ojcem, podczas gdy piosenkarka zaręczyła się z Benem Affleckiem

Historia miłości Jennifer Lopez i Marca Anthony’ego rozpoczęła się, gdy po raz pierwszy spotkali się za kulisami przedstawienia na Broadwayu, gdzie Anthony śmiało przepowiedział, że Lopez będzie kiedyś jego żoną.

Jednak zanim ta przepowiednia się spełniła, Lopez miała bardzo nagłośnione zaręczyny z gwiazdorem Hollywood, Benem Affleckiem.

Para, znana powszechnie jako „Bennifer”, wywołała szaleństwo mediów, ale ostatecznie odwołała zaręczyny kilka dni przed ślubem, tłumacząc to nadmierną uwagą mediów.

Krótko po rozstaniu z Affleckiem przepowiednia Marca Anthony’ego się spełniła, i on i Lopez zaczęli się spotykać, co doprowadziło do niespodziewanej ceremonii ślubnej w czerwcu 2004 roku w domu Lopez w Beverly Hills.

Para powitała na świecie bliźniaki, Emme Maribel i Maximilian David, w 2008 roku. Pomimo początkowej radości, Jennifer Lopez i Marc Anthony złożyli pozew o rozwód w 2011 roku, podkreślając, że była to decyzja jednomyślna. Rozwód został sfinalizowany w 2014 roku.

Ich rozstanie nie było obciążone publicznym dramatem ani oskarżeniami o niewierność, pomimo spekulacji. Anthony podkreślał, że decyzja o zakończeniu małżeństwa była wzajemną świadomością, a nie szokującym wydarzeniem.

Po rozwodzie Lopez i Anthony pozostali przyjaciółmi, skutecznie współwychowując swoje dzieci.

W 2021 roku, niemal dwie dekady po swoich pierwszych zaręczynach z Benem Affleckiem, Jennifer Lopez zaskoczyła świat ponownym rozpaleniem romansu z nagradzanym scenarzystą.

Para uczyniła swój związek oficjalnym na Instagramie w dniu 52. urodzin Lopez, a w lutym 2022 roku opowiadała ciepło o swojej odnowionej miłości na okładce magazynu People.

Lopez wyraziła wdzięczność za drugą szansę i piękno ich historii miłosnej, wskazując na inny, bardziej dojrzały związek.

Para ogłosiła swoje drugie zaręczyny w kwietniu 2022 roku, a kilka miesięcy później, w lipcu, reportedly zawarli związek małżeński w kameralnej ceremonii w hrabstwie Clark w stanie Nevada.

Zgodnie z aktami małżeństwa, Jennifer Lopez zasugerowała zmianę swojego nazwiska na Jennifer Affleck. Podczas gdy Lopez znalazła swoje „i żyli długo i szczęśliwie”, jej były małżonek, Marc Anthony, także poszedł dalej, oświadczając się Nadia Ferreira w 2022 roku.

Para ujawniła swoją relację publicznie w marcu i zaręczyła się krótko po ogłoszeniu przez Lopez i Afflecka.

Ciesz się zdjęciami!

I podziel się swoimi komentarzami.

Like this post? Please share to your friends: