Była bardzo znęcana w dzieciństwie ze względu na swój wzrost : Najwyższa kobieta na świecie ma teraz 27 lat i nadal zachwyca świat

Rumeysa Gelgi, pochodząca z Turcji, posiada tytuł najwyższej żyjącej kobiety, mierząc imponujące 215,16 cm (7 stóp 0,7 cala), co potwierdzają rekordy Guinnessa.

Pokonując wyzwania związane z zespołem Weavera, rzadką chorobą powodującą przyspieszony wzrost i dojrzewanie układu kostnego, Gelgi akceptuje swoją wyjątkowość i wykorzystuje swoje osiągnięcia w rekordach Guinnessa, aby zwiększać świadomość na temat rzadkich chorób na całym świecie.

Mimo że w młodszych latach musiała stawić czoła znęcaniu się, Gelgi, mając teraz 27 lat, zwyciężyła nad przeciwnościami. Wsparta dumnie przez swoją rodzinę, kontynuowała edukację w domu ze względu na swoje wyjątkowe okoliczności, a później spełniła swoje marzenie o wejściu do branży technologicznej jako samouk programista front-end.

Pasjonując się działalnością na rzecz świadomości i badań, pozytywne podejście Gelgi do życia przejawia się w jej zainteresowaniach, takich jak pływanie, zakupy, rodzinne posiłki i eksploracja nowych miejsc. Chociaż internet czasami naraża Gelgi na negatywne komentarze, tytuł Guinness World Record wzmocnił ją, wzmacniając jej duma związana z własną indywidualnością.

Poza tytułem najwyższej żyjącej kobiety, Gelgi może poszczycić się dodatkowymi rekordami Guinnessa, w tym najdłuższym palcem, największymi kobiecymi dłońmi i najdłuższym plecami u kobiety.

Mam nadzieję, że jej historia inspiruje do akceptacji i doceniania różnic, podkreślając piękno wynikające z unikalnych cech.

Gelgi przypisuje swoje odpornościowe nastawienie swoim rodzicom, którzy od samego początku przedstawili jej jej stan jako zespół, a nie chorobę, rozwijając w niej poczucie akceptacji siebie.

Mimo początkowej smutku w odpowiedzi na znęcanie się, Gelgi zrozumiała, że problem leży po stronie samych oprawców.

Teraz, będąc celebrowaną ze względu na swoje piękno i osiągnięcia, historia Gelgi jest przykładem siły, wytrwałości i triumfu nad przyjmowaniem swojej wyjątkowości.

Like this post? Please share to your friends: