Jak ludzie żyją w starych domach : Mieszkanie, które imponuje nawet najbogatszym

W malowniczej okolicy na wyspie Södermalm w Sztokholmie znajduje się urokliwe mieszkanie w starym kamiennym domu, które przyciąga zarówno turystów, jak i mieszkańców.

Rzadkie wglądy do wnętrz takich historycznych budynków są nowością, co czyni to miejsce fascynującym odkryciem.

Obecnie na rynku to mieszkanie, zajmujące całe piętro tego wydawać się może wąskiego budynku z lat 1640, o powierzchni około 100 metrów kwadratowych.

Przeszło przez próbę czasu, w tym przez wielki pożar w Sztokholmie w 1759 roku i następującą po nim odbudowę w 1907 roku, to miejsce prezentuje bogatą historię.

Wejdź do środka, aby odkryć klasyczny skandynawski estetyzm, który definiuje wnętrze mieszkania. Nasycone naturalnymi materiałami i łagodną paletą kolorów, przestrzeń emanuje prostotą i funkcjonalnością.

Przestronna korytarz, ozdobiona jedynie szafami na odzież wierzchnią i buty, daje dostęp do salonu, kuchni, dwóch sypialni i łazienki.

Salon emanuje jasnością i przytulnością, wyposażony w dużą sofę, fotele i telewizor. Podczas gdy wystrój jest harmonijny, jedynym punktem ciekawości może być wyjątkowa żyrandol.

Kuchnia charakteryzuje się funkcjonalnym designem, wyposażona we wszystko, co potrzebne do gotowania, i uzupełniona dużym stołem dla ośmiu osób. Warto zauważyć, że żyrandol w kuchni dodaje osobistego uroku.

Sypialnie kontynuują klasyczny styl skandynawski, a łazienka doskonale wpisuje się w ogólną estetykę.

To mieszkanie stanowi dowód na sztukę zachowywania historycznego uroku, jednocześnie doskonale łącząc nowoczesny komfort.

To rzadki klejnot, który pokazuje, jak mieszkanie może przekroczyć czas, oferując wyjątkowe połączenie dziedzictwa i współczesnego stylu życia.

Jakie są twoje wrażenia?

Podziel się swoimi komentarzami!

Like this post? Please share to your friends: