To może nawet rzucić pracę i przestać już pracować : Ten facet wynajmuje domek na drzewie w swoim ogrodzie i zarabia nawet do 30 000 dolarów rocznie

Amerykański przedsiębiorca Will Sutherland zamienił swoje dziecięce marzenie w dobrze prosperujący biznes, budując domek na drzewie w swoim ogrodzie i umieszczając go na Airbnb. W ciągu zaledwie roku jego zarobki osiągnęły imponującą kwotę 30 000 dolarów, co pozwoliło mu pożegnać się z tradycyjną pracą.

Uroczy domek na drzewie posiada sypialnię, salon, kuchnię i malowniczy taras z widokiem na otaczający las. Warto zaznaczyć, że udogodnienia sanitarno-higieniczne, w postaci toalety i prysznica, znajdują się na zewnątrz, co jest wygodne dla gości.

Przykład rąk Willa, który zbudował domek na drzewie od podstaw w zaledwie sześć miesięcy, korzystając z ekologicznych materiałów, takich jak drewno i szkło.

Mimo jego rustykalnego uroku, ta wyjątkowa opcja zakwaterowania stała się poszukiwanym miejscem dla turystów, często rezerwowanym na kilka miesięcy do przodu. Stawki wynajmu wahają się od 160 do 250 dolarów za noc, w zależności od pory roku.

Wyrażając swoją radość z dzielenia się domkiem na drzewie z gośćmi, Will podkreśla radość zgodności swojej pasji z dochodowym źródłem zarobku. Ten przedsięwzięcie nie tylko pozwala mu cieszyć się tym, co kocha, ale także stanowi dowód na atrakcyjność przyjęcia swojej kreatywności w dziedzinie gościnności.

Like this post? Please share to your friends: