Rodzina marzyła o tym, aby utrzymać ogród i dom ciepłym przez cały rok. Dlatego postanowili zbudować piękny szklarniowy ogród wokół swojego domu

W świecie, gdzie celebryci często ulegają społecznym presjom i poddają się zabiegom kosmetycznym, Sally Field, nawet mając 76 lat, jest niezwykłym wyjątkiem.

Znana z ról w kultowych filmach, takich jak „Forrest Gump” i „Stalowe Magnolie”, Field nie tylko zachwyca widzów na ekranie, ale także wyzywa ageizm swoim osobistym podejściem.

Urodzona w 1946 roku w Kalifornii, ta aktorka początkowo zdobyła sławę w serialach telewizyjnych, takich jak „Gidget” i „The Flying Nun”, zanim przeniosła się na wybitną karierę filmową.

Dzięki znakomitym występom w filmach takich jak „Smokey and the Bandit”, „Norma Rae”, „Pani Doubtfire” i „Forrest Gump”, wszechstronność Field jest oczywista.

Ostatnio uhonorowana Nagrodą Honorową Gildii Aktorów Ekranowych w lutym 2023 roku, wygłosiła łaskawe przemówienie, odnosząc się do swojej bogatej kariery, która obejmuje dwie Nagrody Akademii i różne wyróżnienia.

Jako aktywistka o głosie, pokora Field błyszczy, gdy opisuje swoją aktorską podróż, podkreślając poszukiwanie chwil, które sprawiają, że czuje się żywa na scenie.

Stylizowana w pięknej czarnej sukience z naturalnym siwym włosem podczas ceremonii wręczenia nagród, Field emanowała pięknem i wdziękiem, wyzywając konwencjonalne standardy. W wywiadzie z 2016 roku dla NPR, grając postać starzejącą się, Field przyjęła swój wiek, podkreślając siłę zgromadzoną przez lata.

To uczucie powtarzało się w jej wywiadzie z 2009 roku dla magazynu Good Housekeeping, gdzie mówiła o oporze wobec presji poddawania się zabiegom kosmetycznym w trakcie swojej kariery. Field wyraziła obawy co do postrzeganego braku szacunku dla własnej teraźniejszości, gdy zmienia się swoje wygląd.

Decyzja Sally Field o naturalnym starzeniu się rezonuje autentycznością, sprawiając, że jest piękna w każdym wieku. Jej zobowiązanie do pozostawania wierną sobie w branży często dominowanej przez zewnętrzne oczekiwania jest świadectwem jej trwałego uroku.

Co sądzisz o jej decyzji, aby zaakceptować naturalne starzenie się?

Like this post? Please share to your friends: