Daughter Of The Famous Rapper : Jak teraz wygląda dziedziczka Snoopa Dogga, która w wieku 24 lat doznała 'ciężkiego udaru’

Córka Snoopa Dogga, Cori Broadus, odniosła sukces jako przedsiębiorca w branży kosmetycznej, zarządzając firmą „Choc Factory by Choc”. Dodatkowo, pod pseudonimem Choc, rozwija karierę wokalną.

Mimo że musiała stawić czoła wyzwaniom, takim jak prześladowania związane z wagą i radzenie sobie z toczniem układowym, chorobą autoimmunologiczną, Cori stała się obrończynią pozytywnego postrzegania ciała i zdrowia psychicznego.

Urodzona 22 czerwca 1999 roku, Cori jest córką ikonicznego rapera i aktora Snoop Dogga oraz Shante Taylor Broadus. Jej marka kosmetyczna, Choc Factory by Choc, to wspólny projekt z jej rodzicami i partnerem biznesowym Wayne’em Deuce.

Marka kosmetyków jest ceniona za swoją różnorodną paletę kolorów, dedykowaną osobom o ciemnych odcieniach skóry. Produkty Choc sięgają jednak poza makijaż, oferując także kosmetyki do pielęgnacji ciała, takie jak oleje do ciała, oraz odzież wypoczynkową.

Podkreślając przesłanie inkluzywności, firma podkreśla, że każdy jest piękny, prezentując różnorodne produkty, w tym bluzy, legginsy i biustonosze.

Poza działalnością przedsiębiorczą, Cori idzie w ślady swojego ojca muzycznego, występując jako Choc. Na swoim kanale na YouTube pod tym samym pseudonimem umieściła swoją piosenkę „With You”, wydaną trzy lata temu i zdobywającą 175 000 wyświetleń.

Mimo swoich sukcesów zawodowych, Cori napotkała na osobiste wyzwania, w tym ciężki udar w wieku 24 lat. Walcząc z toczniem układowym od szóstego roku życia, stała się otwartą obrończynią pozytywnego postrzegania ciała, dzieląc się swoją historią z nadzieją na inspirację innych.

Cori doświadczyła prześladowań i krytyki w internecie, zwłaszcza dotyczącej jej wyglądu i relacji. Odpowiadając z determinacją, reaguje na hejterów miłością i pozytywnością, podkreślając swoją tożsamość poza byciem córką Snoopa Dogga.

Mimo choroby toczniowej, Cori próbowała popełnić samobójstwo w 2021 roku. Przechodząc przez proces zdrowienia, zdecydowała się na holistyczne podejście, rezygnując z ciężkich leków na rzecz aktywności fizycznej, naturalnych metod leczenia i życia w zgodzie z naturą.

Snoop Dogg wyraża dumę z wytrwałości Cori i uznaje ją za „twardą dziewczynkę”. Mimo wpływu tocznia na jej życie, Cori pozostaje zdeterminowana, aby dzielić się swoją historią i akcentować wzloty i upadki swojej drogi ku dobremu samopoczuciu psychicznemu i fizycznem

Like this post? Please share to your friends: