Niedawna stylizacja 56-letniej Nicole Kidman wywołała wiele krytyki: gwiazda pojawiła się w odważnej sukience z odsłoniętymi plecami i wysokim rozporkiem

Niedawna obecność Nicole Kidman w wyzywającej sukience na premierze „Expats” w serwisie Prime Video wywołała kontrowersje w Internecie. 56-letnia aktorka miała na sobie elegancką, czarną sukienkę Atelier Versace z głębokim rozporkiem i odsłoniętymi plecami, ozdobioną błyszczącą srebrną biżuterią od Roberto Coin.

Podczas gdy niektórzy chwalili wybór Kidman, inni krytykowali go, uważając za „niekobiecy” i niekorzystny.

Podniesiono również obawy dotyczące jej wyglądu i wieku, niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych wyrażając zaniepokojenie jej chudością i postrzeganą plastycznością.

Mimo mieszanych reakcji Kidman od dawna uważana jest za ikonę mody, co wynika z miłości do mody i rzemiosła jej babci i matki.

Nawet teraz zaangażowana jest w proces ubierania się na różne wydarzenia i przyjmuje klasyczne style z nutą nowoczesności.

Trwały wpływ Kidman na przemysł modowy podkreślają jej długotrwałe relacje z projektantami i gotowość do eksplorowania różnych stylów.

Like this post? Please share to your friends: