Starość ma swój urok : 90-letnia Joan Collins zadziwiła wszystkich w obcisłej czarnej kreacji na przyjęciu z okazji premiery nowej książki

Dama Joan Collins zachwyciła wszystkich swoją obecnością na evencie związanym z promocją swojej książki, przyciągając uwagę elegancką, czarną stylizacją i wykwintną biżuterią.

Goście, w tym przyjaciele z branży i rodzina, podziwiali absolutny wdzięk i piękno tej 90-letniej gwiazdy Hollywood. Collins opublikowała zdjęcie ze swoim mężem Percym Gibsonem na Instagramie, co wywołało zachwyty fanów nad jej wieczną urodą.

Komentarze płynęły na temat jej wiecznie młodego wyglądu, z jednym z fanów wyrażającym się: „Świecisz, Joan… jesteś uosobieniem absolutnego wdzięku i piękna.”

Przed premierą swojej książki pt. „Behind the Shoulder Pads,” Collins wzięła udział w wywiadzie z Piers Morganem, gdzie rozmawiała o swojej bogatej karierze, rodzinie i życiowych wyborach.

Opowiadając o swojej rodzinie, podkreśliła szczęśliwe dzieciństwo z silnym ojcem i oddaną, kochającą matką.

Znana ze swojej etyki pracy, brytyjska ikona nadal jest aktywna, miała wcześniejszy, gwieździsty event związany z promocją książki oraz dokumentalny film pt. „This Is Joan Collins.”

Podczas rozmowy o dokumencie, Collins zdradziła, że podjęła decyzję o przejęciu kontroli nad swoją narracją, mówiąc: „Myślałam, że ktoś to kiedyś zrobi, więc mogłabym to być ja.”

Joan Collins nadal oczarowuje publiczność nie tylko swoją obecnością na ekranie, ale także swoją wieczną elegancją i pewnym siebie zachowaniem.

Like this post? Please share to your friends: