215 stóp kwadratowych wygody : Oto nasza wycieczka po małym, ale tak przytulnym domku

Dziś z radością prezentujemy niezwykłe odkrycie – uroczy domek o powierzchni zaledwie 20 metrów kwadratowych. Ta przytulna rezydencja, czule nazwana „Domem Almy” od pierwotnej właścicielki, Almy, pochodzi z lat 30. i ma bogatą historię spędzania letnich wakacji w spokoju.

Dziedziczony przez pokolenia, teraz należy do rodziny Elsy, która od 2013 roku z miłością przywróciła jego wnętrze do życia.

Wchodząc do środka, witają nas spokojne błękitne barwy, które ożywiają przestrzeń.

Starannie przemyślany dotyk Elsy i jej partnera odmienił domek, od wymiany starego dywanu na nieskazitelną białą podłogę, po ozdobienie kuchni antycznymi naczyniami i ceramicznymi słoikami pełnymi przypraw.

Każdy detal, od zabytkowej szafy po ręcznie wykonany stół z starej maszyny do szycia, odzwierciedla staranność Elsy w dziedzinie projektowania. Wnętrze doskonale łączy rustykalny urok z elegancją skandynawską, tworząc wyjątkową atmosferę, która zachęca do komfortu i relaksu.

Na zewnątrz zadbane tereny oferują więcej atrakcji, w tym urocze miejsce do siedzenia z widokiem na las i rustykalny stół wykonany z dbałością.

To letnie schronienie tętni życiem od opowieści, służy jako ukochane schronienie dla jego właścicieli, inspirując miłe wspomnienia i niekończące się chwile radości.

Jakie są twoje przemyślenia na temat tego uroczego wnętrza domku? Czy marzyłbyś o podobnym schronieniu dla siebie?

Zobacz zdjęcia!

Podziel się swoimi komentarzami!

Like this post? Please share to your friends: