Gdzie mieszka Mariska Hargitay ze swoim mężem i dziećmi?: „Zwiedzanie domu” ich domu w Nowym Jorku za 8,7 miliona dolarów

Mariska Hargitay, uznana gwiazda „Prawo i porządek: sekcja specjalna”, wraz z mężem Peterem Hermanem, mieszka w sześciopiętrowej rezydencji w Nowym Jorku razem z trójką dzieci.

Historia miłosna pary rozpoczęła się na planie „Prawa i porządku: sekcja specjalna” w 2001 roku, co doprowadziło do wzruszającego zrozumienia ich więzi podczas nabożeństwa w kościele. Mimo napotkanych trudności, wzięli ślub w 2004 roku i powiększyli rodzinę dzięki adopcji.

Dzięki udanej karierze Hargitay, para posiadała imponujące nieruchomości, w tym penthouse i posiadłość w East Hampton. Ich obecny dom na Upper West Side, zakupiony pod koniec lat 2010., jest wyceniany na 8,7 miliona dolarów.

W domu znajduje się przestronna sypialnia zajmująca całe drugie piętro, ozdobiona oknami od podłogi do sufitu, garderobą, marmurową łazienką i szatnią.

Rodzina, w tym adoptowane dzieci, Amaya i Andrew, ceni sobie dom jako miejsce „szczęśliwego chaosu”.

Hargitay zdaje sobie sprawę z trudności związanych z równoważeniem pracy i rodziny, ale podkreśla znaczenie bycia „bardzo obecnym” w każdej roli.

Współpraca z Hermanem, który wspiera jej nieprzewidywalny grafik, przyczynia się do harmonijnego życia rodzinnego.

Hargitay wyraża głęboką radość i spełnienie, opisując swoją rodzinę jako doskonałą, a swój dom jako idealne miejsce miłości i szczęścia.

Podziel się swoimi komentarzami!

Like this post? Please share to your friends: