Gwiazda przywitała czwartego syna: olimpijski pływak Michael Phelps podzielił się pierwszym zdjęciem ze swoim nagim synkiem

Michael Phelps, legendarny olimpijski pływak, i jego żona, Nicole Michele Phelps, niedawno powitali na świecie swoje czworo dziecko, Nico Michael Phelps.

Podzielili się wzruszającym zdjęciem rodzinnym na Instagramie, gdzie Michael jest widziany bez koszulki, trzymając maleńkiego Nico, podczas gdy Nicole patrzy z czułością.

Zdjęcie wywołało zróżnicowane reakcje społeczności, z niektórymi kwestionującymi wybór Michaela, by trzymać syna bez koszulki. Jednak inni bronili tej praktyki, przywołując korzyści płynące z kontaktu skóra na skórę w procesie tworzenia więzi między ojcem a noworodkiem.

Mimo mieszanych opinii, wielu fanów wyraziło podziw dla rodziny Phelpsów i ich rosnącego stadka. Wraz z przyjściem na świat Nico, mają teraz piękną rodzinę liczącą sześć osób, w tym trzech innych synów: Boomer, Beckett i Maverick.

Michael i Nicole są małżeństwem od 2016 roku, po tym jak po raz pierwszy spotkali się w 2007 roku i zaręczyli się w 2015 roku.

Podziel się swoimi komentarzami!

Like this post? Please share to your friends: