Gwiazda serialu „Cheers” ma już 74 lata: Shelley Long została sfotografowana podczas spaceru z psem w pobliżu swojego domu

Renomowana aktorka Shelley Long, znana z roli Diane Chambers w uwielbianym serialu „Cheers”, niedawno pojawiła się publicznie po długotrwałej nieobecności w świetle Hollywood.

Long została zauważona, kiedy wyprowadzała swojego psa na spacer w swojej dzielnicy Pacific Palisades. Miała na sobie swobodny strój, składający się z szarych dresów, niebieskiego golfu, czarnego płaszcza, trampków i okularów.

Zdjęcia uchwyciły tę srebrnowłosą gwiazdę, która szła z poważnym wyrazem twarzy, ręce wsunięte w kieszenie.

To wyjście nastąpiło krótko po tym, jak Long zdecydowała się nie uczestniczyć w wyczekiwanym spotkaniu „Cheers” na tegorocznej gali wręczenia nagród Emmy. Pomimo sukcesu serialu, który miał 11 sezonów, Long odeszła po piątym sezonie w 1986 roku.

W wywiadzie z 2012 roku wyjaśniła swoją decyzję, podkreślając chęć uniknięcia powtarzających się ról i dążenie do okazji w filmie. Long również podkreśliła, że ​​chce priorytetowo traktować czas z rodziną, szczególnie z młodym dzieckiem w tamtym czasie.

Odejście Long z „Cheers” miało miejsce w trudnym okresie osobistym, związany m.in. z doniesieniami o problemach z depresją po rozpadzie małżeństwa z Bruce’em Tysonem, swoim mężem przez 22 lata.

Like this post? Please share to your friends: