Niesamowity design : 50-letnia kobieta zaprezentowała swoje mieszkanie z bardzo jasnym i odważnym wnętrzem

Jasny i eklektyczny design wnętrza charakteryzuje mieszkanie Corinny, 50-letniej mieszkanki Helsinek.

Położone w historycznym budynku z 1906 roku w centrum miasta, jej mieszkanie dwupokojowe ma niewiele ponad 60 metrów kwadratowych i jest wypełnione meblami odzwierciedlającymi jej wyjątkową osobowość i pasje.

Aktywny i niezależny charakter Corinny jest widoczny w każdym zakątku jej domu. Inspiracją dla jej wnętrza są podróże, wystawy sztuki i kolekcja dzieł sztuki, które tworzą przestrzeń pełną jasności i ekspresji.

Na meblach i tekstyliach dominują bogate kolory i skomplikowane wzory, a starannie wybrane obrazy zdobią ściany, wprowadzając poczucie spokoju i radości.

Po wprowadzeniu się Corinna zrezygnowała z białych, sterylnych ścian na rzecz bardziej ekspresyjnego estetycznego stylu, nadając swojej przestrzeni ciepło i osobowość. Każdy przedmiot ma swoją wyjątkową historię, pozyskany na targach lub w antykwariatach.

Od starej drewnianej manekiny nabytej od przyjaciela krawca po vintage’owy kimono sprzed ponad 40 lat, każdy element dodaje głębi i charakteru jej domowi.

Należy do nich ręcznie robiony koc wykonany przez matkę Corinny, obok którego stoi ukochany portret jej praprababci pochodzący z XIX wieku.

Przekazywane z pokolenia na pokolenie, te dziedzictwa nadają mieszkaniu poczucie historii i rodzinnego związku.

Choć śmiałe wnętrze Corinny może nie przypaść do gustu każdemu, bez wątpienia oddaje jej indywidualność i tworzy przestrzeń, w której czuje się naprawdę jak w domu.

„To moje sanktuarium” – oznajmia, przyjmując unikalny urok i komfort swojego kolorowego mieszkania.

Jakie są twoje wrażenia?

Like this post? Please share to your friends: