Zawsze trzyma go z dala od świateł fleszy : przystojnego syna Jodie Foster sfotografowano podczas jej wywiadu

Jodie Foster, szanowana aktorka Hollywood, zdecydowała się wychowywać swoje dzieci z dala od blasku fleszy, wybierając życie prywatne i normalność. Niemniej jednak fani mieli okazję rzucić okiem na jej syna, Charliego Fostera, gdy towarzyszył jej niedawno podczas wywiadu.

Podczas rozmowy z Jimmym Fallonem, aby omówić swoje najnowsze projekty, Jodie dumnie przedstawiła swojego syna, Charliego, który siedział w widowni.

Kiedy kamera uchwyciła uśmiech i ukłon Charliego, Jimmy nie mógł się powstrzymać od komentarza na temat jego imponującego wzrostu, na co Jodie humotystycznie odpowiedziała, że nosi jej kapelusz.

Mimo że Jodie zdecydowała się nie popychać swoich dzieci w kierunku show-biznesu, Charlie wykazuje rosnące zainteresowanie aktorstwem, pasją, którą jego matka wspiera, przyznając jednocześnie, że istnieją wyzwania związane z tym, że rodzic działa w tej samej branży.

Z kolei młodszy syn Jodie, Kit, jest opisywany jako nieśmiały, a Jodie wyklucza jakąkolwiek przyszłość w aktorstwie dla niego. Jodie podkreśla znaczenie tego, aby jej rodzina była ukierunkowana i chroniona przed presją Hollywood, świadomie dokonując takiego wyboru ze względu na ich dobro.

Rozważając macierzyństwo, uważa je za głęboko twórcze doświadczenie, ceniąc niespodzianki i radości, jakie niesie.

Omawiając rodzicielstwo w dzisiejszym złożonym świecie, Jodie podkreśla znaczenie rozwiązywania problemów społecznych ze swoimi synami, podkreślając wsparcie, jakie otrzymują od swoich szkół w nawigowaniu przez te rozmowy.

Like this post? Please share to your friends: