„W wyzywającym bikini”: 66-letnia Melanie Griffith została sfotografowana na plaży w Meksyku

Melanie Griffith zaczęła swoją karierę aktorską w wieku 9 lat, grając w filmie Alfreda Hitchcocka „The Harrad Experiment”. Zyskała sławę w latach 80., zdobywając Złoty Glob i nominację do Oscara za rolę w filmie „Working Girl”.

Griffith wyszła za mąż 4 razy, a jej ostatni związek z Antonio Banderas uważany jest za przyczynę wielu jej cierpień. Przeszła wiele operacji plastycznych z obawy przed utratą go i poczuciem własnej nieatrakcyjności w porównaniu do niego, mimo że często porównywano ją do Marilyn Monroe.

Operacje nie pomogły, i ostatecznie straciła Antonio. Choć znalazła dobrych specjalistów, którzy pomogli poprawić niektóre skutki operacji, Griffith nadal czasami odwiedza kliniki medycyny estetycznej.

Nadal czasami występuje, jej ostatni film ukazał się w 2020 roku, ale głównie skupia się na relaksie, swoich hobby i podróżach. Paparazzi niedawno sfotografowali ją w Meksyku, gdzie pojawiła się w kostiumie kąpielowym w kolorze szmaragdowym, który podkreślił jej szczupłość i zmiany związane z wiekiem.

Griffith dba o swoją formę regularnie ćwicząc pod okiem osobistego trenera. Koncentruje się na pracy wszystkimi grupami mięśni, zarówno przy pomocy własnego ciała, jak i obciążeniami, przez ostatnią dekadę.

Like this post? Please share to your friends: