Czy pamiętasz matkę 11 dzieci?: Po tym urodziła jeszcze dwoje dzieci. Jak teraz wygląda ich rodzina

Lata temu Alexis Brett ze Szkocji przyciągnęła uwagę dzięki swojej niezwykłej podróży jako matka. Pomimo początkowej chęci posiadania córki, na świat przywitała dziesięciu synów z rzędu. Radość rodziny nie miała granic, gdy wreszcie przywitali długo oczekiwaną dziewczynkę.

Alexis i jej mąż David stali się narodową sensacją, a wielu kibicowało im, gdy radzili sobie z niezwykłą podróżą rodzicielstwa. David, maszynista kolejowy, został uznany za niezłomne wsparcie dla swojej licznej rodziny.

Po przyjęciu na świat trzynastego dziecka, kolejnej dziewczynki, Alexis wydaje się być zadowolona, ale jej pragnienie kolejnych dzieci trwa. Mimo to zdaje sobie sprawę, że ich rodzina jest teraz kompletna, zwłaszcza że David przeszedł wcześniejszą emeryturę z powodu choroby Parkinsona.

Zarządzanie tak dużym gospodarstwem domowym to nie lada wyzwanie. Alexis dba o porządek w ich domu w Dingwall w Szkocji, pomimo stałego zgiełku. Od częstego odkurzania po zarządzanie praniem i gotowanie, wszystko utrzymuje w płynnym ruchu.

Miesięczne wydatki są znaczne, głównie z powodu kosztów jedzenia, które wynoszą 3000 funtów szterlingów. Zakupy odzieży i innych niezbędnych rzeczy również się sumują, ale Alexis dba o to, żeby każde dziecko miało swoje własne rzeczy. W miarę jak przyjmują radości i wyzwania związane z wychowywaniem dużej rodziny, Alexis i David są wdzięczni za miłość i wsparcie, jakie się dzielą.

Like this post? Please share to your friends: