Młoda dziewczyna poślubia starca : Jak młoda modelka Anna Nicole Smith została żoną 90-letniego magnata

W słynnym obrazie „Nierówny ślub”, Wsiewołod Pukiriew przedstawił smutną scenę starzejącego się pana młodego i młodej panny, odzwierciedlając powszechną rzeczywistość życia.

Podobnie małżeństwo 26-letniej modelki Anny Nicole Smith i bogatego Jamesa Howarda Marshalla II odzwierciedlało ten temat, choć z innym tonem emocjonalnym. Oto niezwykła historia miłości, która nadal fascynuje świat.

Urodzona w biedzie Vicki Lynn Hogan, później znana jako Anna Nicole Smith, marzyła o naśladowaniu sławy Marilyn Monroe i znalezieniu zamożnego adoratora od młodego wieku.

Po stawieniu czoła wyzwaniom, w tym młodocianej ciąży i nieudanemu małżeństwu, znalazła się pracując jako striptizerka, aby wiązać koniec z końcem.

To wtedy przekroczyła swoją drogę z Jamesem Howardem Marshallem II, 86-letnim miliarderem. Marshall II, przedsiębiorca i współwłaściciel Koch Industries, został oczarowany urokiem Vicki i zaoferował jej mecenat.

Zmieniając swoje imię na Anna Nicole Smith, przeszła znaczną operację plastyczną i zdobyła sławę dzięki wsparciu Marshalla, pojawiając się w Playboyu i zostając modelką Guess.

Ich związek, choć nietypowy, był wzajemnie korzystny, a Smith cieszyła się wystawnym stylem życia finansowanym przez Marshalla. Wyszli za mąż w 1994 roku, pomimo znacznej różnicy wieku, otoczeni przepychem i przepychu.

Jednak ich związek był krótkotrwały, ponieważ Marshall zmarł zaledwie 14 miesięcy później.

Rozpoczęła się bitwa prawna o majątek Marshalla, w której Smith sprzeciwiała się wyłączeniu jej z testamentu. Chociaż ostatecznie odziedziczyła znaczną fortunę po śmierci jedynego legalnego spadkobiercy Marshalla, jej życie było naznaczone osobistymi tragediami i walką z depresją.

Smith zmarła w wieku 39 lat, pozostawiając po sobie skomplikowane dziedzictwo i fortunę odziedziczoną przez swojego trzeciego męża, Howarda Sterna, który pomógł jej w postępowaniach prawnych.

Like this post? Please share to your friends: