Istnieje miłość : Aktorzy Hollywoodu, którzy są małżeństwem od ponad 30 lat

W niektórych kręgach Hollywood często jest przedstawiane jako centrum nadmiaru i skandalu, a media chętnie donoszą o każdej sensacyjnej wiadomości. Jednakże, pośród blasku i glamouru istnieją trwałe związki, które przetrwały próbę czasu. W tym artykule, przyjrzymy się dziewięciu aktorom, którzy świętują ponad trzy dekady małżeństwa, ukazując inny, romantyczny krajobraz Hollywood.

Kevin Beon – 35 lat!

Kevin jest często uważany za jednego z najbardziej niedocenianych aktorów współczesnych czasów. Kevin Bacon i Kyra Sedgwick, dwaj aktorzy, spotkali się na planie filmowym „Lemon Sky”. W ciągu roku pobrali się, pomimo że Kyra była siedem lat młodsza od męża. Para doczekała się razem dwójki dzieci. Obecnie Kevin ma 65 lat, a jego żona 58.

Tom Hanks – 36 lat!

To są renomowani aktorzy, dwukrotny laureat Oscara dla „Najlepszego Aktora”. Wiele osób kojarzy go z wybitnymi rolami w filmach takich jak „Terminal”, „Zielona Mila”, „Forrest Gump”, „Zagubiony w czasie”, między innymi. Obecnie aktor ma 67 lat.

W 1988 roku Tom wstąpił w swój drugi związek małżeński. Ożenił się z aktorką Ritą Wilson. Przez 36 lat nie odłączali się od siebie. Razem mają dwójkę dzieci. Dodatkowo, Tom ma dwójkę dzieci ze swojego poprzedniego małżeństwa. Tom i Rita są nierozłączni.

Michael Jay Fox – 36 lat!

Uznany aktor, znany z roli Marty’ego McFly w trylogii „Powrót do przyszłości”, powiązał się węzłem małżeńskim w 1988 roku. Michael ożenił się z aktorką Tracy Pollan. Razem doczekali się czworga dzieci. W 1998 roku pojawiły się doniesienia, że aktor zmaga się z chorobą Parkinsona. Tracy niezachwianie stała u jego boku. Obecnie Michael ma 62 lata, a jego żona 63.

Kurt Russell – 40 lat!

Kurt znał swoją przyszłą partnerkę od dzieciństwa, ale zanim zdał sobie sprawę ze swoich uczuć, musiał trochę czasu. Przez poprzednie małżeństwo Kurt przeszedł już przez rozwód, nim zdał sobie sprawę, że aktorka Goldie Hawn to jego prawdziwa miłość. Wtedy Kurt miał już jedno dziecko z pierwszego małżeństwa, a Goldie dwoje.

Mimo różnicy wieku, z Goldie będącą sześć lat starszą od Kurta, zaczęli się spotykać w 1984 roku, chociaż oficjalnie nie związali się małżeństwem. W 1986 roku powitali dziecko razem. Obecnie Kurt ma 72 lata, a jego ukochana partnerka 78.

Denzel Washington – 42 lata!

Uznany aktor, zdobywca dwóch Oscarów, jednego dla Najlepszego Aktora i drugiego dla Najlepszego Aktora Drugoplanowego, ożenił się w 1982 roku. Małżonka Denzela Washingtona to aktorka Pauletta, która jest o cztery lata starsza od niego. Spotkali się po raz pierwszy w 1977 roku na planie filmu „Wilma”. Przez 42 lata ich małżeństwa, zostali obdarzeni czwórką dzieci. Obecnie Denzel ma 69 lat, a jego żona 73.

Dustin Hoffman -44 lata!

Dustin dwukrotnie stał się właścicielem Oscara dla „najlepszej roli męskiej”. Ma około stu ról, a sam aktor ma już 86 lat. W związku z Hoffmanem są dwie małżeństwa. W 1980 roku jego drugą żoną została Lisa Gottesgen. Dziewczyna pracowała jako prawniczka i zajmowała się przedsiębiorczością.

Warto zauważyć, że Dustin ożenił się z nią zaledwie tydzień po rozwodzie, a teraz są już razem od 44 lat. Mają czwórkę wspólnych dzieci, a także Dustin ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa.

Meryl Streep – 45 lat!

Renomowana aktorka zdobyła trzy Oscary w swojej karierze. Miała dwóch znaczących partnerów w swoim życiu. Pierwszym był aktor John Cassele, ale niestety zmarł on na raka niedługo potem. Później, pod koniec lat 70., poznała i poślubiła rzeźbiarza Dona Gummera w 1978 roku. Razem mają czwórkę dzieci. Obecnie aktorka ma 74 lata, a jej mąż 77.

Jeff Bridges – 47 lat!

Zwycięzca Oscara wziął ślub z Susan w 1977 roku. Susan, która w młodości pracowała jako fotograf, odegrała kluczową rolę w podróży Jeffa ku pokonaniu uzależnienia od narkotyków. Razem wychowali troje dzieci. Obecnie, mając 74 lata, Bridges pozostaje aktywny w swojej karierze aktorskiej.

Michael Kane – 51 lat!

Ten angielski aktor, mający teraz 90 lat, zdobył dwa Oscary dla „Najlepszego Aktora Drugoplanowego”. W 1973 roku Michael po raz drugi wziął ślub z modelką o imieniu Shakir. Pomimo 14-letniej różnicy wieku, para była niezłomna. Para wychowała dziecko razem i niedawno świętowali „złote wesele”. Ciekawe jest rozważenie, czy taki koncept istnieje na Zachodzie, o czym wcześniej nie myślałem. Kane ma także dziecko ze swojego poprzedniego małżeństwa. Podziel się swoimi komentarzami!

Like this post? Please share to your friends: