„Syn trafił do więzienia, a córka mieszkała pod mostem”: Jak wyglądają dziedzicy Jackiego Chana

Jackie Chan, znany aktor, przez niemal dwa dziesięciolecia utrzymywał swoje życie rodzinne w tajemnicy. Pomimo sławy, ukrywał swoje małżeństwo i dzieci przed społeczeństwem, dopóki okoliczności nie zmusiły go do ujawnienia swojej rodziny.

Związek Chana z Lin Fengjiao, znaną aktorką, doprowadził do małżeństwa po tym, jak ona zaszła w ciążę. Choć ich syn, Jaycee, urodził się niedługo potem, Chan utrzymywał swój stan cywilny w tajemnicy przez 15 lat, aby chronić swój wizerunek publiczny.

Jaycee, wychowywany przez matkę w Los Angeles, otrzymał surowe instrukcje, aby nie ujawniać tożsamości swojego ojca, obawiając się kwestii bezpieczeństwa.

Napięte relacje między ojcem a synem pogorszyły się, gdy Jaycee napotkał problemy prawne, co skutkowało wypisaniem go przez Jackie’ego. Pomimo prób Jackie’ego, by oddalić się od działań Jaycee, więź między nimi pozostała napięta.

Co więcej, romans Chana poza małżeństwem doprowadził do narodzin córki, Etty, której odmówił uznania. Nawet po potwierdzeniu testu ojcostwa jego związku z Ettą, Jackie pozostał zdystansowany, pozostawiając ją i jej matkę bez wsparcia.

Droga Etty została naznaczona odrzuceniem przez obojga rodziców, co doprowadziło do jej małżeństwa w trudnych okolicznościach. Pomimo publicznych apeli, ani Jackie, ani jej matka nie udzielili wsparcia, pozostawiając Ettę i jej partnera samym sobie.

Trudności rodzinne Jackie Chana rzucają światło na złożoności jego publicznego wizerunku, ujawniając ukrytą rzeczywistość rodzinnych konfliktów i porzucenia. Jakie są twoje komentarze?

Like this post? Please share to your friends: