„Mama trójki dzieci zaskoczyła fanów zdjęciem w kostiumie kąpielowym”: Jennifer Garner pokazała, jak kobieta powinna starzeć się

W lipcu 2020 roku Jennifer Garner zdobyła uznanie za założenie zielonego kostiumu kąpielowego w białe kropki od marki SummerSalt podczas plażowego dnia w Malibu.

Jednoczęściowy strój kąpielowy, nazwany The Ruffle Oasis, ozdobiony falbankami na ramionach, wbudowanymi miseczkami podtrzymującymi i przeszyciami w talii, ukazał wspaniałą sylwetkę Garner pomimo bycia matką trójki dzieci. Fani chwalili jej urodę i podziwiali jej godne starzenie się.

Kostium kąpielowy, w cenie 95 dolarów, wzbudził mieszane reakcje w mediach społecznościowych, z jednymi wyrażającymi podziw dla gustownego wyboru, a innymi krytykującymi jego styl.

W majowym wywiadzie dla Allure z 2023 roku, 51-letnia aktorka w zabawny sposób zagłębiła się w trendy TikToka, szczególnie odnosząc się do słomki przeciwmarszczeniowej.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Garner z humorem skomentowała niestosowność picia przez taką słomkę w celu uniknięcia zmarszczek, podkreślając naturalny proces starzenia się. Szczerym głosem wyraziła swoje pragnienie, aby inni również żyli długo, zmarszczki włączone.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Garner z humorem skrytykowała próbę użytkownika związania się ze zmarszczkami przy pomocy słomki, podkreślając zabawną stronę trendów urody.

Like this post? Please share to your friends: