„Nadal jest piękną kobietą”: Julia Roberts udostępniła zdjęcia w różowym kostiumie kąpielowym i spotkała się z wieloma reakcjami fanów

Julia Roberts i jej mąż, Danny Moder, radośnie radzą sobie z rodzicielstwem swojej trójki wspaniałych dzieci. Para, obchodząc 21 lat małżeństwa, dzieli się wyjątkowym doświadczeniem wychowywania bliźniaków Hazel i Phinnaeusa, oraz ich najmłodszego syna, Henry’ego.

W malowniczym ujęciu z Bożego Narodzenia 2021 roku w Sydney, Julia Roberts ozdobiła plażę w oszałamiającym różowym kostiumie kąpielowym po orzeźwiającym kąpieli. Fani nie mogli się oprzeć podziwianiu jej ponadczasowej urody, wielu chwaląc ją za piękne starzenie się.

Mimo nieco mieszanych opinii na temat kostiumu kąpielowego, Julia otrzymała pochwały za utrzymanie swojego naturalnego uroku i nie uleganie nierealistycznym standardom piękna.

Podczas cieszenia się sukcesem w karierze, Julia zawsze była otwarta na temat priorytetów rodzinnych. Przez dwie dekady tymczasowo wycofała się z komedii romantycznych, aby skoncentrować się na wychowywaniu dzieci i byciu oddaną gospodynią domową.

Jej poświęcenie dla rodziny doprowadziło do przerwy w aktorstwie, aż dzieci były starsze. Świadoma wyzwań rodzicielstwa, Julia podzieliła się zabawnym incydentem, gdzie jej próba przeniesienia śpiącego dziecka do łóżka zakończyła się tym, że obudziła je ze względu na trudność w pokonywaniu schodów.

Mimo takich chwil, aktorka wyraziła ogromną dumę z dzieci, które wydają się emanować miłością i uczuciem, jakie dzieli z Dannym. Dbając o dobrostan i prywatność swojej rodziny, Julia i Danny podjęli świadomą decyzję o odejściu z Los Angeles i osiedleniu się w San Francisco.

Ten ruch miał na celu ochronę ich dzieci przed natrętnym światłem reflektorów, pozwalając im dorastać z dala od presji życia celebryty.

W miarę jak rodzina Roberts-Moder nadal ewoluuje, Julia Roberts pozostaje ukochaną postacią nie tylko ze względu na swój talent ekranowy, ale także za swoje zaangażowanie w zrównoważone i pełne rodzinne życie. Czy masz jakieś komentarze?

Like this post? Please share to your friends: