„Czy nie wiedziałeś, że jestem romantykiem?”: Tom Selleck podzielił się niespodzianką dla swojej żony, z którą jest już od 36 lat

W wzruszającym wyznaniu Tom Selleck wyraził trwałą miłość do swojej żony, Jillie Mack, upamiętniając 36 lat małżeńskiego szczęścia. Z dala od reflektorów Hollywood, ich poranne rytuały na ranczu podkreślają romantyczną stronę Toma, a w miarę jak wdzięcznie się starzeje, jego miłość do Jillie pogłębia się.

Doskonale równoważąc życie rodziny z satysfakcjonującą karierą, Tom ceni sobie prywatne życie, jakie wspólnie zbudowali. Tom Selleck, znany ze swojej roli jako Thomas Magnum w „Magnum P.I.”, nie tylko jest fenomenalnym aktorem, ale także oddanym mężem i ojcem rodziny.

W swoim trwałym małżeństwie z Jillie Mack, znalazł trwałe szczęście po wcześniejszym małżeństwie z Jacqueline Ray, które zakończyło się w 1982 roku. Pierwsze małżeństwo Toma z Jacqueline Ray, które rozpoczęło się w 1971 roku, zakończyło się w 1982 roku po okresie separacji.

Aktor stanął przed wyzwaniami bycia oddzielonym od syna Jacqueline, Kevina Sellecka, którego ostatecznie adoptował. Po rozwodzie Tom pozostał blisko Jacqueline, rozmyślając nad smutkiem związanym z nieprzebywaniem razem na zawsze.

Mimo trudności związanych z pierwszym małżeństwem, Tom pozostał optymistą w sprawach miłości. W 1984 roku los zainterweniował, gdy spotkał Jillie w Londynie podczas kręcenia filmu kryminalnego. Miłosna historia pary rozwinęła się, prowadząc do prywatnego ślubu nad Jeziorem Tahoe w 1987 roku.

Tom i Jillie utrzymali ceremonię w tajemnicy, podkreślając swoje pragnienie godnego i prywatnego świętowania. Zobowiązanie pary do prywatności trwało, gdy zapewnili, że zdjęcia ślubne zostaną zrobione aparatem Polaroid, aby uniknąć ich publikacji w prasie.

 

Ich determinacja w zachowaniu prywatnej przestrzeni odzwierciedla niechęć Toma do negatywnych stron sławy, priorytetem jest małżeństwo pielęgnowane według ich warunków. Życie na ich ranczu w hrabstwie Ventura w Kalifornii, pozwoliło Tomowi znaleźć ukojenie od wymagań Hollywood, poświęcając się pracy w okresie „Magnum P.I.”

Jego decyzja o wycofaniu się z aktorstwa w 1988 roku, po narodzinach ich córki Hannah, pokazuje jego zaangażowanie w rodzinę. Tom ceni sobie ranczo jako miejsce wypoczynku, które sprzyja równowadze w ich życiu. Różnice między nimi przyczyniają się do bogactwa ich związku, gdzie Tom jest bardziej powściągliwy, a Jillie jest otwarta i rozmowna.

Ich hiszpańskie kolonialne ranczo staje się magicznym miejscem, gdzie dzielą się porannymi rytuałami, a romantyczne gesty Toma, jak przygotowywanie herbaty dla Jillie, dodają ciepła do ich codziennego życia.

Jillie, która poświęciła swoją karierę aktorską i taneczną, aby być z Tomem, znajduje szczęście na ranczu ze swoimi zwierzętami i wiejskim stylem życia. Tom ceni sobie ciche i spokojne życie, jakie wspólnie zbudowali, podkreślając znaczenie pielęgnowania ich małżeństwa.

Trwała miłość Toma Sellecka do Jillie, widoczna w prywatnym świecie, jaki stworzyli, stanowi dowód na głębokość ich połączenia. W dniu swoich 79. urodzin w 2024 roku Tom pozostaje głęboko wdzięczny za swoją satysfakcjonującą karierę, zrównoważone życie rodzinne i trwałą miłość, którą dzieli z Jillie Mack.

Like this post? Please share to your friends: