„Dlaczego tak się zestarzała?”: Gwiazda lat 90., Bridget Fonda, zaskoczyła fanów swoim wyglądem

Zaskakujące, ale piękność lat 90., B. Foundation, wygląda dziś drastycznie inaczej. Była cenioną aktorką trzydzieści lat temu, ale wczesnych latach 2000. zrobiła sobie przerwę od filmów i od tamtej pory nie powróciła.

Znana z ról w filmach, w tym jednej w filmie K. Tarantino i krajowym hicie „Szczęśliwe okoliczności”, była pamiętną twarzą na ekranie.

W wieku pięćdziesięciu dziewięciu lat aktorka wyraźnie różni się od swojego atrakcyjnego wizerunku z lat 90. Z przybraniem na wadze, siwymi włosami i bardziej dojrzałym wyglądem, jest bardzo różna od kuszącej kobiety, którą pamiętają widzowie.

Paparazzi niedawno uchwycili ją w jej obecnym stanie, co skłoniło fanów do wyrażenia zdziwienia i nostalgii, kwestionując widoczne zmiany.

Komentarze fanów różniły się od zastanawiania się nad jej starzeniem się po wyrażanie trudności w rozpoznaniu jej, sugerując, że teraz wydaje się zupełnie inną osobą. Niektórzy fani spekulowali, że osiągnąwszy sukces, może czuć się swobodnie, by zaakceptować swój obecny wygląd.

Przez pewien czas publiczność nie zdawała sobie sprawy, dlaczego B. Foundation wycofała się z aktorstwa i przeszła takie transformacje. Jednak śledczy dziennikarze ujawnili, że wczesnych latach 2000. przeżyła poważny wypadek samochodowy, który poważnie uszkodził jej kręgosłup.

To zdarzenie utrudniło jej swobodne poruszanie się.

Jakie są twoje przemyślenia na temat tej transformacji? Obejrzałeś jakiekolwiek filmy z jej udziałem?

Like this post? Please share to your friends: