25-letnia córka Michaela Jacksona to żeńska wersja swojego zmarłego ojca: Dziewczyna została sfotografowana w sukience z wycięciem na Grammy

Paris Jackson zrobiła oszałamiające wrażenie na ceremonii rozdania nagród Grammy, przyciągając uwagę nie tylko swoją urodą, ale także uderzającym podobieństwem do swoich rodziców, Michaela Jacksona i Debbie Rowe.

Wybrała czarną suknię bez ramiączek z wycięciami, odsłaniającą jej umięśnioną sylwetkę i rozcięcie na udo, co zyskało uznanie obserwatorów.

Użytkownicy mediów społecznościowych komentowali jej podobieństwo do obu sławnych rodziców, z niektórymi podkreślającymi jej podobieństwo do Michaela Jacksona, podczas gdy inni dostrzegali podobieństwa z Debbie Rowe.

Pomimo zazwyczaj noszenia tatuaży, Paris przeszła po czerwonym dywanie z zakrytymi tatuażami, co stanowiło odejście od jej zwykłego stylu. W poprzednich wywiadach z czułością mówiła o swoim ojcu, przypisując mu wpajanie ważnych wartości.

Paris zdecydowała się zakryć swoje tatuaże, aby przyciągnąć uwagę do swojego stroju, podkreślając jego piękno.

Chociaż zazwyczaj eksponuje swoje tatuaże przy innych okazjach i na mediach społecznościowych, na Grammy zdecydowała się na bardziej stonowany wygląd.

Jakie są wasze komentarze?

Like this post? Please share to your friends: