„Czy to jej bliźniacza siostra Jennifer Garner”: Aktorka podzieliła się zdjęciami swojej rzadko widzianej siostry, która jest wyjątkowo podobna do niej

Henry Winkler, ikoniczny aktor znany ze swojej ciepłej osobowości i humoru, zachwycił fanów, dzieląc się rzadkim zdjęciem swojej wnuczki w mediach społecznościowych. Pomimo braku pozytywnych wzorców do naśladowania we własnym dzieciństwie, Winkler stał się wyjątkowym ojcem i dziadkiem.

Brak obecności na Instagramie nie przeszkodził mu w nawiązywaniu kontaktu z fanami na X (dawniej Twitter), gdzie niedawno opublikował serdeczne zdjęcie swojej wnuczki dumnie prezentującej jej sportowy strój.

Fani nie mogli nie zauważyć uderzającego podobieństwa, czule opisując ją jako „żeńską wersję” Henry’ego. W różnych wywiadach Winkler otwiera się na temat swojej roli jako dziadek, czule znanego jako „Papa” przez jego wnuki.

Dzieli się anegdotami na ich temat, podkreślając radość bycia dziadkiem. W szczególności wspomina o łamaniu niektórych zasad rodzicielskich podczas opieki nad dziećmi, ale zawsze z prośbą o pozwolenie swojej córki.

Pomimo trudnego wychowania oznaczonego surowymi rodzicami, Winkler poświęcił się byciu uważnym i wspierającym rodzicem i dziadkiem. Jego własne dzieciństwo pozbawione było ciepła i obecności, które on zapewnia swoim wnukom.

Podkreśla znaczenie słuchania dzieci, nawet w zabieganych momentach, i zachęca rodziców do znalezienia chwili dla swoich dzieci.

Gdy fani świętują urocze rodzinne chwile dzielone przez Henry’ego Winklera, jest oczywiste, że jego podróż od trudnego dzieciństwa do kochającego dziadka pozostawiła serdeczny wpływ.

Like this post? Please share to your friends: