„Synowie są wyżsi od swojej mamy”: Jane Seymour pokazała, jak teraz wyglądają jej bliźniacy synowie

Henry Winkler, ukochany aktor o serdecznej osobowości i skłonności do humoru, niedawno podzielił się rzadkim spojrzeniem na swoje życie prywatne, publikując na mediach społecznościowych zdjęcie swojej wnuczki.

Pomimo braku silnego wzorca rodzicielskiego w swoim własnym dzieciństwie, Henry wyłonił się jako wyjątkowy ojciec i dziadek, zdobywając czułe przezwiska takie jak „Papa” od swoich wnuków. Chociaż Henry może być znany z charyzmy na ekranie i żartów, poza ekranem poświęca się byciu kochającym rodzicem i dziadkiem.

Jego ostatni post na X (dawniej Twitter) przedstawiał jego wnuczkę, dumnie prezentującą swój sportowy strój, co wskazuje na jej sympatię do chłopaka Taylor Swift, gracza NFL Travisa Kelce. Fani nie mogli nie zauważyć uderzającego podobieństwa między Henrym a jego wnuczką, z czułością nazywając ją „żeńską wersją” ikonicznego aktora.

Serce rozgrzewające reakcje spływały, chwaląc Henry’ego za bycie fajnym dziadkiem i wyrażając podziw dla uroczej rodzinnej więzi. W różnych wywiadach Henry otwarcie dyskutował o swojej roli jako dziadek, dzieląc się anegdotami o swoich wnukach i unikalnej dynamice w jego rodzinie.

Jego wnuki, w tym Lulu, India, Ace, Jules, August i później Francis Joan, znają go po prostu jako „Papę”, podkreślając bliskie i czułe relacje, które dzielą.

Podróż rodzicielska Henry’ego rozciąga się na łamanie niektórych zasad podczas opieki nad dziećmi swojej córki Zoe, takich jak pozwolenie na smakołyk z McDonald’s za zgodą Zoe. Aktor z humorem ujawnił, że jego wnuki wiedziały, że jest „miękkim” i mogą uchodzić im rzeczy, na które ich rodzice mogliby nie pozwolić.

Pomimo swojego trudnego wychowania, naznaczonego surowymi rodzicami i brakiem wpływu dziadków, Henry starał się być lepszym rodzicem i dziadkiem. Opowiada się za kluczową umiejętnością słuchania dzieci, podkreślając wpływ, jaki może mieć na ich dobrostan.

Jego zaangażowanie w tworzenie pozytywnych wspomnień z wnukami odzwierciedla odejście od jego własnych doświadczeń z dzieciństwa.

W świecie, w którym celebryci często zachowują swoje życie prywatne dla siebie, otwartość Henry’ego Winklera na temat jego roli jako dziadka i jego oddanie wartościom rodzinnych rezonuje z fanami, przedstawiając go nie tylko jako ikonicznego aktora, ale także jako kochającego patriarchę.

Like this post? Please share to your friends: